Геращенко та Верещук посперечалися в студії / Фото: УНІАН

Народний депутат Ірина Геращенко ("Євросолідарність") зіронізувала зі своєї колеги по парламенту Ірини Верещук ("Слуга народу") через її нещодавні зйомки у ролику з "польотом" над центром Києва.

Це сталося в прямому ефірі програми "Право на владу", передає ТСН.

Зокрема, Геращенко запитила у майбутної кандидатки в мери Києва:

"Без парасольки сьогодні?"

На це Верещук відповіла:

"Це дотепно, ви вважаєте?"

Далі Геращенко додала:

"Я вважаю, що так. Це ж ваш ролик". 

У своєму подальшому виступі Верещук звернулася до Геращенко, нагадавши про діяльність минулої влади.

"Пані Ірино, мені парасолька дійсно допомогла побачити "Ленінську Кузню", Подільсько-Воскресенський міст. Ванти, які пофарбували на "Ленінській Кузні" 2017-го року за великі мільйони, сотні мільйони гривень, які потім кудись зникли. А потім це розкрадання. А потім великі магазини "Рошен", які, як гриби після дощу, виросли в Києві за такої плідної співпраці пана Порошенка і пана Кличка", - сказала нардеп.

Скандальне відео з Верещук: що відомо

  • Раніше кандидата в мери Києва від "Слуги народу" Ірину Верещук помітили на зйомках незвичайного відеоролика: її підняли в повітря над пішохідним мостом до Володимирської гірки. На ньому можна бачити, що Верещук піднімають в повітря за допомогою спеціального механізму. Кандидат одягнена в жовтий плащ, в руках у неї зелена парасолька. Передбачається, що в ролику Верещук постане в образі Мері Поппінс - літаючої няні-чарівниці, казкового персонажа дитячої письменниці Памели Треверс.
  • Згодом Верещук прокоментувала свою участь у зйомках відео. 
  • За даними ЗМІ, замість Верещук для передвиборчого ролика з парасолькою у небо відправили дублерку.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram