Небезпечні звички під час заряджання телефону / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Кожна людина заряджає телефон по-різному - одні люди постійно тримають гаджет на зарядці, інші користуються нею, тільки якщо смартфон "сів" повністю. УНІАН розповість, як правильно заряджати телефон, щоб не зіпсувати батарею.

Чому не можна заряджати телефон до 100%

Фахівці з ремонту смартфонів чітко відповідають, чи можна заряджати телефон до 100%. Багато з них вважають, що така звичка згубна для батареї - найкраще тримати заряд гаджета в діапазоні 40-80%. Це дасть змогу не так сильно навантажувати батареї і продовжити термін її служби. Якщо ви постійно заряджаєте смартфон до 100%, то телефон перебуває в максимальній напрузі, а це негативно позначається на його функціоналі.

Як заряджати телефон категорично не можна - головні помилки

Існує кілька правил, як безпечніше заряджати телефон і від яких дій краще відмовитися, щоб не понести улюблений гаджет у сервісний центр.

Відео дня

Прямі сонячні промені та спека

Якщо в приміщенні, де ви зібралися зарядити телефон, надто спекотно, то, опинившись на зарядці, гаджет нагріватиметься сильніше, ніж зазвичай. Те ж саме станеться, коли він опиниться під прямими сонячними променями. Саме тому для безпечної зарядки виберіть місце в тіні, а якщо є можливість, то охолодіть приміщення.

Активація будь-яких програм

Мало хто знає, чому не можна одночасно заряджати і використовувати телефон. Уся справа знову в перегріванні - зарядний пристрій не може збільшувати рівень заряду без підвищення температури батареї. Якщо в цей момент ви будете користуватися телефоном, то він нагріється ще сильніше, а це зрештою призведе до поломки гаджета (наприклад, він може почати "виснути" або вимикатися сам по собі).

Відсутність оригінальної зарядки

Дешеві аналоги часто не особливо якісні - вони можуть негативно впливати на батарею, на роз'єм, а також окислюватися, піддаючи ризику мікросхеми всередині пристрою. Нерідкі ситуації, коли бюджетні зарядки дають змогу швидше "оновити" батарею, але вони ж прискорюють її знос. Тому краще завжди користуватися тим зарядним пристроєм, що ви купили разом із телефоном.

Вас також можуть зацікавити новини: