Йоржик для туалету потрібно міняти раз на півроку / фото ua.depositphotos.com

Йоржик для унітазу - дуже важливий і потрібний предмет домашнього вжитку, який за умови правильного утримання може досить довго прослужити.

Раніше УНІАН писав, навіщо класти мокру газету в холодильник, а сьогодні ми розповімо, як зробити так, щоб йоржик для туалету не доводилося часто викидати.

Як почистити йоржик від унітазу - два простих способи

Деякі господині не замислюються про те, як зберігати йоржик для унітазу, щоб він якомога довше приносив більше користі, а не шкоди. По закінченню часу вони просто викидають старий і купують новий. Але є альтернатива.

Відео дня

Існує кілька перевірених і простих способів, як продовжити термін придатності йоржиків. Ось деякі з них:

  • замочування (нанесіть очищуючий засіб на поверхню унітазу, розподіліть його за допомогою йоржика, який після процедури залиште там у воді із засобом на півгодини, а потім обполосніть);
  • оцет (якщо замочування вже не допомагає, спробуйте замочити брудний йоржик в оцті на кілька годин).

Отже, не поспішайте викидати йоржик, спробуйте спочатку ці два способи.

Як часто треба міняти йоржик для туалету - що важливо знати

Вважається, що йоржик для туалету потрібно міняти мінімум раз на півроку. Використання йоржика протягом більш тривалого періоду може бути небезпечним для здоров'я.

Потрібно пам'ятати, що на йоржику після кожного застосування залишаються мікроби, і з часом вони вже не змиваються навіть при найрадикальніших чистках.

Як утримувати йоржик для туалету в чистоті - рекомендації

Є також вже багато випробувані способи, як зберігати йоржик для унітазу, щоб не доводилося його часто чистити.

Найоптимальніший варіант - у підставку для йоржика налити засіб для чищення і міняти його раз на кілька днів.

Вибрати, що налити у ємність для йоржика, нескладно. Це може бути той самий засіб для чищення унітазу, який ви зазвичай використовуєте. Або ж будь-який інший миючий засіб, наявний під рукою. Головне, щоб він ефективно боровся з мікробами і не був шкідливим для здоров'я у відкритому вигляді.

Вас також можуть зацікавити новини: