Ілюстрація REUTERS

У вівторок, 2 липня, відбудеться повне сонячне затемнення, яке навіть може, за словами астрологів, вплинути на хід деяких подій.

УНІАН розповість Вам, що можна і не можна робити в день сонячного затемнення, як воно вплине на знаки Зодіаку.

Читайте такожМолодик у липні 2019: що не можна робити, як він вплине на кожен знак Зодіаку

Сонячне затемнення в липні 2019: коли та о котрій станеться

Липневе сонячне затемнення відбудеться 2 липня о 22:23 під знаком Рака. Тривалість повного затемнення складе близько чотирьох хвилин.

Що можна і не можна робити в сонячне затемнення: поради астрологів

У цей день обов'язково намагайтеся наповнювати себе тільки позитивними думками, програмуючи хороше майбутнє.

За словами астрологів, сонячне затемнення 2 липня вплине на сімейні, робочі й любовні стосунки. Отже, намагайтеся бути стриманішими і менш імпульсивними, ретельно обмірковуйте кожне слово і зважуйте свої вчинки.

Вважається, що сонячне затемнення в Раку робить людей добрішими, в цей день хочеться допомагати іншим і ставати кращими. Тому обов'язково проявляйте доброзичливість, вона вам повернеться.

Ілюстрація REUTERS

Пам'ятайте, що в день сонячного затемнення краще перенести важливі зустрічі та поїздки. Бажано 2 липня займатися собою, релаксувати й скласти плани на майбутнє.

Сонячне затемнення – прекрасний час, щоб відпускати непотрібних людей, забувати та прощати старі образи. Більш того, якщо ви хочете звільнитися, цей день добре підходить.

Щоб запрограмувати себе на щось нове та цікаве, гарне, позбудьтеся старих речей, аж до меблів.

Сонячне затемнення 2 липня 2019: де можна побачити

Побачити сонячне затемнення можна буде у Чилі та Аргентині безпосередньо перед заходом. Часткові фази затемнення буде видно в Еквадорі, Бразилії, Уругваї та Парагваї.

Жителям України спостерігати затемнення не вдасться, але це зовсім не означає, що вони не відчують його вплив.

Читайте такожНебезпечне сонячне затемнення 2 липня: на кого воно вплине і що не можна робити

Як сонячне затемнення 2 липня вплине на знаки Зодіаку

Астрологи попереджають, що 2 липня потрібно бути обережними чотирьом знаках Зодіаку: в першу чергу - Ракам. Також сонячне затемнення може негативно вплинути на Терезів, Овнів та Козерогів. Ці знаки Зодіаку можуть відчувати нездужання, у них можуть загострюватися хронічні хвороби. Також ймовірні конфлікти на роботі та вдома.

Крім того, події, що відбуваються з 2 липня, а також тиждень до і тиждень після затемнень, багато в чому будуть доленосними й позначаться на подальшому житті людей.

Як прогнозують астрологи, багатьом знакам Зодіаку надасться шанс змінити життя на краще, просунутися кар'єрними сходами, поліпшити стосунки, зробити щось важливе вдома.

Деяким людям доведеться в цей період відмовитися від непотрібних людей і речей, щоб досягти бажаного.

Календар затемнень на 2019 рік

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram