Ілюстрація REUTERS

Якщо прислухатися до астрологів, то вони звертають увагу на те, що день виборів - 19-20-е місячна доба: день перемог, звершень та здобутків.

Читайте такожАстролог назвавши чотири знаки Зодіаку, яким пощастить до кінця літа

"День дарує внутрішню свободу тим людям, які готові прийняти цю свободу, і, якщо ми хочемо змін, вони обов'язково настануть, - зазначає астролог Емма Літвінова. - Не піддавайтеся страху і не дайте себе вмовити на сумнівні дії".

Інший астролог, Влад Росс, рекомендує звернути увагу на положення планет у цей день, особливо на Меркурій, який до початку серпня знаходиться у ретроградному русі, пише kp.ua.

З 21 липня він зробить опозицію з Плутоном, повертаючи нас до глибокого пророблення і трансформації нашого минулого досвіду, авторитетів і традицій. Можуть виникати конфліктні ситуації, пов'язані з навчанням, комунікаціями, поїздками та діловою активністю. Може виникати бажання вступати у гострі суперечки і нав'язувати свою думку.

"На ретроградний Меркурій не призначають важливих справ і доленосних заходів, в тому числі і вибори. Можливий перегляд результатів, - вважає Росс. - Можна очікувати також фальсифікації і різного роду порушення, однак вони не будуть масштабними".

Новий парламент, за словами астролога, попрацює добре, але недовго. "Завдяки" ретроградному Меркурію серед мажоритарників ми побачимо багато старих облич, оскільки дане положення планети повертає нас до минулого. Зірки сприятимуть партії, пов'язаної з Венерою, тобто з жінкою. Звідси нескладно зробити висновок, що партія Юлії Тимошенко може розраховувати на хороший результат. З'єднання Меркурія і Сонця вказує на перемогу "партії короля", тобто нинішнього президента, тому планети тільки підтверджують соцопитування, згідно з яким "Слуга народу" набере найбільшу кількість голосів. Як воно буде насправді - зможемо дізнатися зовсім скоро.

До речі, майбутньому парламенту астрологи радять не затягувати з засіданнями - якраз на початку серпня почнеться сприятливий період для прийняття рішень.

Як повідомляв УНІАН, "Слуга народу" хоче провести перше засідання Ради в День незалежності.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram