этот материал доступен на русском

Гороскоп 2020: астрологи розповіли, яким знакам Зодіаку пощастить

19:27, 18 жовтня 2019
Астрологія
50788 0
2020 рік буде успішним для п'яти знаків Зодіаку / фото rabstol.net

Наступний, 2020 рік, буде вдалим практично для всіх представників зодіакального сузір'я, але до деяких фортуна буде особливо прихильною, передає Styler.

Овен

Овни вміють схиляти до себе оточення, заводити вдалі знайомства, зачаровувати співрозмовників - у майбутньому році ці якості знадобляться. Завдяки вродженій впевненості у своєму везінні та у власних силах, Овни зможуть вирішити питання комфорту, досягти матеріальних висот, а також кардинально змінити ситуацію в амурній сфері.

Читайте такожАстролог розповів про таланти кожного знаку Зодіаку

Тілець

Представники цього знаку відрізняються тим, що їм нічого не дається просто так, і саме це допоможе їм стати щасливими. Поки одні будуть ризикувати й ставити на карту все, Тільці будуть планомірно рухатися до своїх мрій. Вони наділені працьовитістю, наполегливістю та цілеспрямованістю. Для того, щоб отримати додаткові козирі – Тільцям потрібно жити в гармонії із собою, використовувати свої якості й не діяти за вказівкою. Найважливіше – вони повинні чітко усвідомлювати, чого хочуть досягти.

Близнюки

Фортуна допоможе їм. Там, де іншим представникам потрібно наполегливо працювати, Близнюкам потрібно просто опинитися у правильному місці та у правильний час. У представників цього знаку буде прекрасна можливість обернути навіть неприємну ситуацію на свою сторону, використовуючи підручні засоби й силу уяви.

Терези

У Терезів відсутня сентиментальність і при цьому вони можуть зіткнутися з колишнім коханням або складним життєвим вибором. Однак чаша Терезів, яка практично завжди присутня при виборі, допоможе їм гідно вийти зі складної ситуації та прийняти правильне рішення, а Фортуна буде цьому сприяти. Також зірки будуть на боці Терезів у розвитку нових ідей та вдалих інвестицій.

Водолій

У майбутньому році у представників цього знаку очікується багато експериментів і пригод, які допоможуть їм стати успішними й дивитися на світ з оптимізмом. Доля буде допомагати їм знайти своє покликання, а з будь-якої колотнечі – вийти сухими з води. Водолії можуть отримати знаки згори й найголовніше – побачити їх та зуміти розшифрувати.

Раніше астролог Павло Глоба склав астрологічний прогноз, в якому назвав трьох представників зодіакального кола, на яких у 2020 році чекає успіх і багатство.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter