этот материал доступен на русском

Астролог назвав найбільш жорстокі та найдобріші знаки Зодіаку

10:38, 23 жовтня 2019
Астрологія
30962 0
Топ-3 найлюдяніших і найжорстокіших знаків Зодіаку озвучив Влад Росс / фото: damas-times.com

Серед усіх знаків Зодіаку умовно можна виділити 3-х найбільш небезпечних і жорстоких знаків та 3-х найбільш людяних. У всіх інших знаках ці якості проявлені не так яскраво або більш-менш збалансовані.

Про це у коментарі "Главреду" розповів астролог Влад Росс.

Найгуманніші знаки Зодіаку:

1 місце. Найлюдяніші - це представники знака Водолій. Вони - найрозумніші, гуманні, дуже люблячі і цінують природу. Часто це люди з глобальним мисленням і широкими поглядами. При цьому вони не розуміють, чому в світі стільки веремії з цих жалюгідних грошей. Для Водолія важливіші - люди. Неспроста саме Водолій - знак дружби і людяності. Слов'яни під заступництвом Водолія, а тому слов'яни по праву вважаються найлюдянішим народом.

Читайте такожАстролог назвав невдах кінця жовтня серед знаків Зодіаку

2 місце. Наступними за людяністю і гуманністю є Риби. Це пояснюється тим, що Риби перебувають під заступництвом двох планет любові: управляє ними планета вищої любові - Нептун, а також у цьому знаку Зодіаку перебуває інша планета "земної" любові - Венера. Тому Риби завжди спочатку налаштовані на людяність і любов. Вони часто йдуть милостивим шляхом і готові віддати іншому останню сорочку. Рибам властива самопожертва. Часто вони відмовляються від власних бажань і потреб в ім'я коханої людини. Вони можуть жертвувати багато чим, що стосуються їх самих, заради вищих цілей. Цей знак Зодіаку пов'язаний з релігією і вищою любов'ю, а також вірою й надією.

3 місце. Третіми за людяністю є Стрільці. Їм властива широта поглядів, розуміння, милосердя. Це знак учительства. Це знак широкого світогляду і великих просторів. Стрільцям властивий ентузіазм і прагнення до глобальних відкриттів.

Найжорстокіші і найнебезпечніші знаки:

1 місце. Скорпіони, поза всяким сумнівом, за цими параметрами на першому місці. Так уже повелося, що саме серед найжорстокіших убивць, злочинців і маніяків найбільше Скорпіонів. Насильство і контрабанда пов'язані саме з цим знаком. Скорпіони заради досягнення своєї мети здатні на все, жорстоко мститися і вбивати. Скорпіони ні перед чим не зупиняються. Часто цей знак Зодіаку зображували не лише як скорпіона, а й як вовка, ската та інших хижих небезпечних істот. Скорпіони заради наживи і чогось важливого для них здатні йти на угоду з совістю. Наприклад, той же Водолій ніколи не піде на угоду з совістю, а Скорпіон - запросто, не замислюючись.

Читайте такожАстролог назвав найвразливіше місце Козерогів

2 місце. Вибудовуючи свої стосунки з Козерогами, пам'ятайте, що представники цього знака - на другому місці за жорстокістю. Козероги здатні пробити все і всіх, піти по трупах заради своєї. Особливо якщо Козерога приваблює якийсь впливовий пост або прибуткове місце, вабить влада та успіх, будьте з ним на чеку. Козерогом управляє пробивна планета - Сатурн, плюс Марс в екзальтації. Козероги настільки зациклюються на собі, що не бачать нікого й нічого навколо.

3 місце. Серед небезпечних і жорстоких знаків Зодіаку на третьому місці - Овни. Про жорстокість і небезпеки того чи іншого знака свідчать яскраво проявлені Марс і Сатурн. Так, в Овні Марс - в обителі, але Сатурн - у падінні. Тобто вони не такі небезпечні, як Скорпіони, але й з ними не варто розслаблятися. Овни нерідко бувають запеклими грабіжниками, найманцями і вбивцями. Деякі Овни, щоправда, виявляються здатними приборкати свою природу, властиву їхньому знаку Зодіаку - тоді вони стають успішними спортсменами. В такому разі агресія і завзятість Марса йде на наполегливі фізичні тренування. Овни дуже войовничі й агресивні. Жінки-Овни завжди воюють зі своїми чоловіками.

Раніше астролог розповів, які знаки Зодіаку є найбільш товариськими та закритими.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter