этот материал доступен на русском

Водолій: повна характеристика знака Зодіаку

10:06, 14 січня 2020
Астрологія
6388 0
Характеристика знака Зодіаку Водолій / magiya.guru

Один з найскладніших та суперечливих знаків, його стихія – повітря, символ – людина, яка тримає в руках дві посудини: в одній – жива вода, в іншій – мертва. Планети-заступники – Сатурн і Уран. Камені-талісмани: нефрит, аметист, обсидіан, яшма, змійовик, авантюрин і перли.

Основні риси характеру, які відрізняють Водоліїв від інших: винахідливість, незалежність, відданість і непередбачуваність.

Характеристика Водолія

Водолії сповнені суперечностей, яскраві індивідуалісти, схильні до перепадів настрою. Представники цього знаку володіють яскравим темпераментом, не виносять рутини та нудних обов'язків. Вони волелюбні й незалежні.

Читайте такожКозеріг: повна характеристика знака ЗодіакуНезамінним другом і однодумцем Водолія роблять вміння зав'язувати потрібні зв'язки, а також оригінальні ідеї та погляд на світ.

Водолій любить експериментувати, виділятися, ризикувати та знаходити новітнє. Він завжди прагне до нових пригод, не зосереджуючись на чомусь одному. З усіх знаків Водолія можна характеризувати як самого непередбачуваного.

Разом з тим народжені під знаком Водолія дуже вірні натури, хоча справжніх друзів у них не так вже й багато. Тривалі та серйозні відносини зазвичай Водолії підтримують недовго, оскільки воліють до нових знайомств. Знайомства заводять швидко, з ними всім легко. Довіряються ж вони не всім, а тільки близьким.

Чоловік Водолій

Головні переваги чоловіків, народжених під знаком Водолія – гуманність, сила волі та лояльність. Вони від народження володіють розвиненою емпатією, а тому готові допомагати навіть малознайомим людям. При цьому Водоліїв не можна примусити змінити своїм принципам. Їхня внутрішня сила особливо яскраво проявляється в критичних ситуаціях.

Риси характеру Водолія / goodfon.ru

Серед недоліків Водолія астрологи виділяють підвищену збудливість, недалекоглядність і сарказм. Він сильно переживає навіть через незначні конфлікти. А ускладнюється це тим, що Водолій часто не в змозі оцінити труднощі та робить неправильні кроки на життєвому шляху.

Представниць протилежної статі Водолії приваблюють чарівністю, люб'язністю і красномовством. На перший погляд може здатися, що він проникливо цікавиться всім, що йому все знайоме, і що у нього є відповіді на всі питання.

Жінка Водолій

Жінка, народжена під знаком Водолія, приваблює своєю дивовижною легкістю у спілкуванні. Вона може підтримати будь-яку розмову та висловити точку зору про що завгодно. І це не дивно, тому що представниця цього знаку дуже допитлива, а тому є джерелом найрізноманітнішої інформації.

Характер чоловіка і жінки Водолія / gorockop.ru

Вони відрізняються витонченою зовнішністю і гострим розумом. Креативні, рішучі та люблять іноді навіть шокувати публіку.

Жінка Водолій не піде протоптаною стежкою, вона знайде свою. Її життя постійно змінюється, оскільки вона знаходить нові захоплення, нові знайомства, любить подорожувати та отримувати яскраві емоції.

Ця жінка легка на підйом і в будь-який час може зірватися з місця в пошуках нових пригод.

У коханні жінки Водолії дуже романтичні, доброзичливі, чуйні й щедрі. Вони сексуально розкуті й точно знають, чого хочуть від чоловіків. Водночас можуть здатися відвернутими через невгамовне прагнення залишатися незалежними.

Дитина Водолій

Діти, народжені під знаком Водолія, дуже енергійні, непередбачувані та товариські. Від такого малюка можна очікувати що завгодно, його можна побачити за самим незвичайним заняттям і в самих різних компаніях.

І однолітків, і дорослих дитина розуміє так, як ніхто інший. Він немов проникає в їхні думки та відчуває їхні душі. У цієї дитини багата інтуїція.

Сумісність Водолія з іншими знаками Зодіаку / getbg.net

З усіх знаків Зодіаку діти Водолій – яскраво виражені індивідуалісти, бунтівники та анархісти.

У компанії інших дітей їх відрізняє гостре почуття справедливості, бажання захистити переможених та обов'язково зробити так, щоб усім було добре.

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у Водоліїв зі знаками повітряної стихії: Близнюками та Терезами. Також вони добре сумісні зі Стрільцем і Овном.

Несумісними для Водолія є Тельці та Скорпіони, хоча союз з останнім може бути корисний для кар'єри, а з Тільцями – для емоційної підтримки.

З Рибами стосунки можуть дати йому перевагу у фінансовому плані. А ось для духовного розвитку буде плідним партнерство з Козерогом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter