этот материал доступен на русском

Овен: повна характеристика знака Зодіаку

12:05, 17 січня 2020
Астрологія
17332 0
Характеристика знака Зодіаку Овен / alltop10.org

Один з найбільш запальних знаків, його стихія – вогонь, символ – баран, який летить через прірву. Планета-заступник – Марс. Камені-талісмани: рубін і діамант, а також циркон і цитрин.

Основні риси характеру, які відрізняють Овнів від інших: харизма, ініціатива, цілеспрямованість, енергійність, впевненість у собі, сміливість, сильна воля і незалежність.

Характеристика Баранів

Читайте такожЗнак Зодіаку Риби: повна характеристика та сумісність з іншими знакамиПредставники цього знака – природжені лідери, але часто бувають нетерплячими та занадто запальними.

Це імпульсивні люди. У них сильний і владний характер, і вони прагнуть до того, щоб у всьому бути першими. Овни кидаються в бій самовіддано, хоробро, з гарячою упевненістю, що тільки так і має чинити кожен. Вони завжди й у всьому хочуть досягти успіху, бути визнаними, не чекають ні від кого милості та відстоюють свої інтереси.

До недоліків Овна можна віднести прямолінійність, дратівливість і егоїзм. Іноді він може бути ідеалістичним і наївним. Прагнучи до авторитету і панування, Овен може стати агресивним через свою імпульсивність і нездатність дослухатися до порад.

Овен досягне багато чого, якщо навчиться міркувати, аналізувати свої вчинки.

Чоловік Овен

Сильні якості та недоліки Овна часто являють собою дві крайності однієї риси характеру. Наприклад, він часто йде до мети із завидною наполегливістю. Але коли справа явно провальна і веде до краху, може проявляти дику упертість та не слухати нічиїх, навіть дуже мудрих порад.

Риси характеру Овнів / kartinki24

Позитивні риси Овнів – енергійність, ввічливість, відкритість і доброзичливість, оптимізм, комунікабельність, ентузіазм. Негативні – запальність, ревність та егоїзм, надмірна самовпевненість і прямолінійність, яку часто плутають з безтактністю, ексцентричністю, в негативному її прояві.

У коханні Овни, як правило, самі собі на умі. Будьте готові до того, що ви ніколи не отримаєте занадто багато уваги, але й усамітнення з коханим Овном також буде помірним. Їм важливо бути в центрі вашої уваги. Овен повинен бути вашим Всесвітом, на менше вони не згодні.

Жінка Овен

Представниці знаку Овен відрізняються розкутістю і впевненістю в собі.

Це комунікабельні, дотепні та не обділені красою дівчини. Вони вміло підтримують бесіду і завжди знаходяться в центрі уваги.

Жінка Овен досить самостійна, терпіти чоловіка в домі «аби був» не стане. Така жінка веде активний спосіб життя, любить спорт. Вона динамічна і любить суперництво. Між скелелазінням і безтурботним відпочинком на пляжі, швидше обере перше. Не показує сліз, не скаржиться на долю. Заряджає близьких своєю нескінченною енергією.

Характер чоловіка і жінки Овен / apkpure.com

У неї багато друзів протилежної статі, тому увагою чоловіків вони не обділені. Попри це, жінка Овен ніколи не дасть приводу для ревнощів, бо вона дуже віддана і дорожить своїми стосунками. Заради свого коханого така дівчина піде на все, навіть на шкоду собі.

Дитина Овен

Діти Овни – це непосиди. Вони веселі, життєрадісні та дуже рухливі малюки. За ними важко встежити, їхня цікавість невтомна і нестримна.

Дитину Овна неможливо посадити за тихе заняття, вона прагне до живих, рухливих ігор.

Діти Овни рано стають самостійними, їм не подобається надмірна опіка і турбота. Такій дитині потрібно багато особистого простору. З раннього дитинства вона проявляє силу волі та егоцентризм.

Однак батькам не варто хвилюватися, що їх малюк виросте черствим і самозакоханим. Він використовує свої вольові якості, щоб домогтися успіхів у навчанні та пристосуватися в дитячому колективі. Це стане хорошим психологічним фундаментом на майбутнє.

Сумісність Овнів з іншими знаками / getbg.net

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у коханні, стосунках та шлюбі в Овна зі знаками Зодіаку вогняної стихії – Левами та Стрільцями. Також вони добре сумісні з Близнюками та Водоліями.

Несумісними знаками для Овна є Рак та Козеріг, хоча союз з Козерогом може бути корисним для кар'єри, а з Раком – для емоційної підтримки.

Стосунки з Тельцем можуть дати Овнам користь у фінансовому плані, а для духовного розвитку буде плідним союз з Рибами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter