этот материал доступен на русском

Знак Зодіаку Терези: повна характеристика та сумісність з іншими знаками

10:13, 29 січня 2020
Астрологія
8474 0
Характеристика знака Зодіаку Терези / goodfon.ru

Один з найбільш вихованих знаків Зодіаку, його стихія – повітря, символ – дві чаші терезів, що означає прагнення до стабільності та гармонії. Планета-покровитель – Венера. Камені-талісмани: яшма, лазурит, кварц, гірський кришталь, аметист, малахіт, місячний камінь і алмаз.

Основні риси характеру, які відрізняють Терези від інших: сталість, надійність, доброзичливість, розсудливість, мрійливість і непрактичність.

Характеристика знака Зодіаку Терези

Читайте такожЗнак Зодіаку Діва: повна характеристика та сумісність з іншими знакамиВідмінною рисою представників цього знака є прагнення до гармонії у всьому. Чутливі до прекрасного, природжені дипломати, володіють стійкістю духу і непохитною волею до перемоги в будь-якому суперництві. Терези часто виступають у ролі суддів, а також юристів на всіх рівнях.

Представники цього знака – трудоголіки, які бажають покращити життя інших людей, володіють фізичною витривалістю, хорошим почуттям гумору. Вони часто інтелектуально перевершують оточення.

До позитивних якостей Терезів варто віднести товариськість, тактовність та чесність. Це вірні безкорисливі друзі та мудрі порадники, які здатні раціонально оцінити ситуацію і зробити вірні висновки.

А ось серед їхніх недоліків виділяють непрактичність і надмірну мрійливість. Терези схильні фантазувати та міркувати, ніж діяти, побоюючись поразок і невдач.

Чоловік Терези

Хлопці Терези дуже товариські. Вони відмінно ладнають з оточенням, вміють знаходити вихід зі складних ситуацій, але частіше намагаються їх уникати. Представники знаку Терези володіють легкістю, невгамовною фантазією, здатністю швидко навчатися.

Зовні чоловіки Терези виглядають впевненими, вони інтелігентні та володіють хорошими манерами. Вони акуратні, охайні та завжди продумують свій образ до дрібниць.

Риси характеру знака Зодіаку Терези / astromega.ru

Народженим під цим знаком чоловікам властиво прагнення до земних насолод, чутливість, дружність. Жінки рідко можуть встояти перед чарівністю чоловіків Терезів.

У коханні чоловіки Терези ввічливі та романтичні. Вони готові нескінченно говорити прекрасні компліменти та шукати подарунки й сюрпризи.

Жінка Терези

Читайте такожЗнак Зодіаку Лев: повна характеристика та сумісність з іншими знакамиЦе дивно гармонійні створіння. Вони володіють такими якостями, як товариськість, доброзичливість, вміння любити та вічна тяга до прекрасного.

Дівчата, народжені під цим знаком, легкі в спілкуванні, фантазерки та ті, хто з легкістю вгадують віяння часу і моди. Ніжні, чутливі, таємничо привабливі для протилежної статі.

Їхні сильні якості – делікатність, витонченість, ввічливість, справедливість, щирість, миролюбність, безкорисливість і елегантність.

А ось серед недоліків жінок Терезів виділяють зніженість, лінь, снобізм, легковажність, помисливість, нерішучість і непрактичність.

Характер жінки та чоловіка Терези / yavmode.ru

У коханні для жінок Терезів важливо, щоб поряд був такий чоловік, який буде на порядок сильніше, ніж вона сама. Вони обирають чоловіків собі самі. 

Дитина Терези

Діти, що народилися під знаком Терезів, поєднують в собі тверезість розуму та енергійність, тонко відчувають прекрасне і вміють внести гармонію в усе.

Це проста і водночас складна дитина. Вона недовірлива, вразлива та ніжна. Цим малюкам не вистачає рішучості навіть в дрібних побутових ситуаціях. Однак доглядати за ними досить легко. Вони невибагливі, рідко плачуть і вередують.

Діти Терези – наймиролюбніші серед усіх знаків Зодіаку. Вони завжди прагнуть до гармонії та повністю відкидають насильство.

Сумісність Терезів з іншими знаками / ecoterica.com

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність в коханні у Терезів зі знаками стихії повітря – Близнюками та Водоліями. Також вони добре сумісні з Левом і Стрільцем.

Несумісними знаками для них є Рак і Козеріг, хоча союз з Раком може бути корисний для кар'єри, а з Козерогом – для емоційної підтримки. Стосунки зі Скорпіоном можуть дати Терезам перевагу у фінансовому плані.

Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів є Овен. А для духовного розвитку плідно партнерство з Дівою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter