Астролог відповів, Хто буде наступним президентом України / колаж з фото

Астролог Влад Росс в інтерв'ю УНІАН розповів, чи відбудуться вибори у 2024 році і хто може стати президентом України. За словами експерта, якщо вибори і будуть, то тільки восени. 

"Що стосується президентської посади, то єдина людина, яка була на цьому місці 10 років - Кучма. І то тільки тому, що його суперником був комуніст. Ніхто не хотів у другому турі обирати комуніста, тому обрали Кучму. Всі інші були по п'ять років, Володимир Зеленський - не виняток. Я вже всюди оголосив, що наступним президентом буде Валерій Залужний", - сказав Росс.

Він додав, що може бути така ситуація, що Зеленський знову балотуватиметься. В такому випадку Залужний поступиться йому, продовжив астролог.

Відео дня

Крім того, Росс визначив політичну долю Олексія Арестовича. За словами астролога, Арестович не стане президентом України і навіть не увійде зі своєю партією до парламенту.

"Його політична доля схожа на долю Надії Савченко. Так високо-високо літала льотчиця і так низько впала. Народ вже все зрозумів про Арестовича. Тим більше він відсиджується в США. До речі, у мене є інсайдерська інформація, що він не повертається в Україну, тому що йому повинні вручити повістку на фронт", - додав Росс.

Нагадаємо, раніше астролог назвала рік закінчення війни.

Вас також можуть зацікавити новини: