Які прикраси найкраще пасують тому чи іншому знаку Зодіаку / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Астрологи розповіли, які прикраси слід носити залежно від вашого знака Зодіаку, пише Best Life.

Овен - модний фітнес-трекер

Овен - один із найамбітніших знаків Зодіаку. Вони впевнено прагнуть до досягнення цілей. І тому вам, Овни, потрібна прикраса, яка матиме і професійний вигляд, і при цьому вписуватиметься у ваше зайняте життя після роботи. Астрологи рекомендують Овнам вибирати модний фітнес-трекер.

Тілець - кришталеве кольє

Тілець - чуттєвий і приземлений знак. Вам необхідні прикраси, які посилюють цю вашу енергію. І, враховуючи, що Тільці повільніше за всіх у Зодіаку змінюють свої смаки, їхні прикраси мають бути своєрідною інвестицією. Тому, за словами астрологів, представникам цього знака буде доречно вибрати для себе витончене кришталеве кольє.

Відео дня

Близнюки - вінтажна брошка

Близнюки - волелюбні екстраверти Зодіаку. Вам подобається справляти фурор своїм виходом. Тому не дивно, що ви віддаєте перевагу ретельно підібраним вінтажним речам. І ви не помилитеся, вибравши сміливу вінтажну брошку як прикрасу, впевнені астрологи.

Рак - кільце настрою

Рак - знак, яким керує Місяць, планета, що відповідає за наші емоції та інтуїцію. Раки налаштовані на свої власні почуття, а також на почуття інших. Вони схильні поглинати багато зовнішньої енергії, тому для них немає кращої прикраси, ніж кільце настрою.

Лев - ефектне кольє

Керований Сонцем, планетою життєвої сили і молодості, Леви люблять дивувати і потребують прикраси, яка відповідала б їхній екстравертній особистості. Ви любите компліменти більше, ніж саме життя, і ніщо так не привертає увагу, як ефектне кольє. Проявіть творчий підхід до кольорів, намистин і навіть спробуйте змішати кілька різних намист разом.

Діва - класичні перли

Діви уважні до деталей, і їхнє почуття стилю не є винятком. Ви ретельно стежите за своїм гардеробом, і, якщо ви шукаєте непідвладну часу прикрасу, ви не помилитеся, вибравши класичний набір перлів.

Терези - старовинний медальйон

Для цього знака моди, керованого Венерою, краса і стиль мають велике значення. Будь-які прикраси, що підкреслюють ваш витончений смак, просто необхідні. Будучи природним романтиком знака Зодіаку, ви є особливим любителем унікальних, сентиментальних речей.

Скорпіон - пірсинг

Скорпіони навряд чи будуть експериментувати з тенденціями. Вами керують планета пристрасті Марс і планета трансформації Плутон. Вони буквально змушують Скорпіонів висловлювати свою індивідуальність відповідним чином. Пірсинг - це явно те, що допоможе їм виділитися.

Стрілець - намисто на талії

Стрілець, як знак, який завжди в русі, тримається подалі від прикрас, що заважають його насиченому способу життя. Як і ваші особисті стосунки, прикраси не повинні змушувати вас почуватися загрузлими в трясовині. Намисто на талії - ідеальний аксесуар для подорожей, і за необхідності його легко заховати під одягом.

Козеріг - класичний золотий ланцюжок

У Козерогів зазвичай немає часу на метушню і скриньки для коштовностей. Ви дуже дбаєте про свій статус і вважаєте за краще мати кілька інвестицій відразу. І класичний золотий ланцюжок - це вишукана прикраса, яка прослужить десятиліття. Його можна носити де завгодно і з чим завгодно, що робить його ідеальним аксесуаром для найпрацьовитішого знака Зодіаку.

Водолій - браслет

Водолій - любитель всього незвичайного і несподіваного. Ви схильні носити аксесуари, які підкреслюють вашу яскраву індивідуальність або розповідають історії з ваших численних подорожей. Чарівний браслет цілком здатний на все це.

Риби - браслет із переробленого океанського пластику

Риби люблять проявляти свої творчі та духовні сторони і розуміють важливість дотримання своїх цінностей. Вони - мрійники, люди з великою надією на майбутнє, що дуже легко продемонструвати світу за допомогою браслета, зробленого з переробленого океанського пластику.

Вас також можуть зацікавити новини: