Що означає - бачити похорон уві сні / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

За будь-яким предметом і явищем у нашому житті можна скласти сонник - кладовище не виняток. Дуже часто людям сняться не найприємніші сни, зокрема цвинтарі, могили і похорон. Дізнайтеся, до чого наснилося кладовище або похорон, і що може означати такий сон.

Що означає сон - цвинтар і свій похорон за сонником Ванги

Болгарська ясновидиця точно сказала, до чого сниться власний похорон заживо. Яким би моторошним це не здавалося, але насправді такий сон - знак від вищих сил про те, що вам треба змінити своє життя. Час змінився, обставини - теж, отже, ви теж зобов'язані внести корективи. Якщо цього не станеться, то звичний спосіб життя буквально поховає вас живцем. Якщо вам сниться, що впала труна, або ви несли її під час похоронної процесії, значить, варто замислитися над своєю поведінкою - вона завдає шкоди оточуючим.

Якщо просто сниться цвинтар - сонник Ванги в такому разі каже, що на вас покладено якусь важливу місію . Потрібно її знайти, зрозуміти і виконати. Прогулянка цвинтарем може попереджати про якусь подію, але якщо ви побачили, як риють могилу - чекайте нещасного випадку.

Відео дня

До чого сняться чужі похорони за сонником Нострадамуса

Великий провісник і астролог говорив, до чого сниться цвинтар і могили рідних - він був упевнений, що ви зможете розгадати якусь сімейну таємницю, що була прихована від усіх. Але це тільки в тому випадку, коли на могилах багато води. Пожежа на кладовищі вказує на магічний вплив або заздрість . Також важливо знати, що означає, якщо сняться похорони друга, особливо коли могила свіжа - настають серйозні зміни .

Безліч свіжих могил також попереджає про глобальну катастрофу або епідемію . Звичайна прогулянка кладовищем обіцяє зміни в житті, а читання табличок на надгробках - появу нових знайомств.

До чого сниться кладовище і могили для жінки за сонником Фрейда

Психоаналітик пов'язував цвинтар із жіночим началом, тому міг припускати, що означає - бачити уві сні чужий похорон. Якщо сниться цвинтар саме в такому вигляді жінці, значить, їй бракує любові та уваги. Також Фрейд говорив, що цвинтарі можуть бути віддзеркаленням сексуальних проблем і нахилів, у яких людина боїться собі зізнатися. Похоронні процесії сняться дівчатам, незадоволеним своєю зовнішністю або особистим життям - їм здається, що вони недостатньо гарні для чоловіків. Підсвідомо жінка намагається поховати свої комплекси.

Вас також можуть зацікавити новини: