Дивну поведінку чоловіків можна пояснити за допомогою астрології / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Кожній жінці хочеться, щоб її обранець сприймав її, як єдину і неповторну. Проте з деякими чоловіками замість тихої сімейної гавані виходить тільки буря в склянці. УНІАН розповість, який зі знаків Зодіаку не вміє кохати насправді.

Які знаки Зодіаку не можуть жити разом зі своїм партнером усе життя

Обираючи собі супутника по життю, потрібно дивитися не тільки на його зовнішність і досягнення, а й на знаки Зодіаку - хоч би як це було дивно або смішно, але в деяких випадках астрологія дійсно допомагає. Наприклад, за допомогою цієї методики можна з'ясувати, чи варто чекати від чоловіка відданості та вірності.

Стрілець

Відео дня

Вогняні знаки Зодіаку славляться своєю активністю, харизмою та енергійністю. Однак є в них, окрім привабливих якостей, і негативні - Стрільцям швидко набридає одноманітність. Якщо партнер не знайде нових відчуттів у професії чи хобі, то почне шукати "на стороні".

До того ж, Стрільці дуже бояться втратити свою свободу і часто потребують самотності, тому рідко погоджуються на спільне проживання або навіть шлюб. Для вогняного знака важливо, щоб він мав можливість бути сам, коли йому це потрібно, а також щоб із партнером було цікаво. Якщо Стрілець відчує, що розгадав вас, або ви почнете "душити" його своїм коханням, будьте впевнені - він піде, і ніщо його не зупинить, навіть діти.

Він вас не тримає і не відпускає, тому що не може зазіхати на вашу свободу, бо не хоче, щоб забирали це право в нього.

Скорпіон

Земні знаки Зодіаку, як правило, досить стабільні, але тільки не Скорпіон. Саме у стосунках із ним ви відчуватимете емоційні гойдалки - то вас люблять понад життя, то ненавидять сильніше за морську капусту. Єдине, що можуть сказати вам Скорпіони - це "Звикнеш". І все - інших варіантів немає.

Якщо ви готові щохвилини пристосовуватися до частих перепадів настрою, нестабільного характеру і зміни ставлення особисто до вас - можете спробувати витримати стосунки зі Скорпіоном.

Він вас не тримає і не відпускає, тому що ви - не найголовніше в житті людини, і якщо ви захочете піти, навряд чи хтось буде зупиняти.

Рак

Водні знаки Зодіаку, такі як Рак, славляться стійкою невпевненістю в собі. Вони шукають надійного партнера, який зміг би вирішити їхні проблеми замість них самих. Саме тому навряд чи Рак кохатиме вас по-справжньому - найімовірніше, він просто знайде "зручний диван", на який можна вмоститися і закинути ноги на стіл. Так, обов'язково - у черевиках.

Ба більше - Рак не звик звинувачувати самого себе у своїх бідах, зазвичай "крайнім" виявиться хтось інший, найчастіше - партнер. Тож приготуйтеся вислуховувати звинувачення у всіх гріхах і постійно намагатися догодити людині, якщо хочете бути з Раком.

Він вас не тримає і не відпускає, тому що тоне у своїх вічних депресіях і пошуках підтримки, йому абсолютно не важливо, як почувається партнер, головне, щоб Рак був спокійний і щасливий.

Близнюки

Повітряні знаки Зодіаку, до яких належать Близнюки, дуже мінливі. Вони, здається, до кінця життя не усвідомлюють, чого хочуть насправді. "Сьогодні - одне, завтра - інше" - девіз Близнюків на всі часи. Спочатку вони обирають собі розмірену й розуміючу людину, а потім їм стає нудно - хочеться яскравості, фарб і вражень.

Близнюки цілком спокійно можуть завести коханця чи коханку, а навіть якщо цього не сталося, то змінювати свої плани щодня та суперечити власним переконанням. Якщо готові спробувати себе в ролі стрибунця по камінцях над непрогнозованим вулканом - ласкаво просимо до стосунків із Близнюком.

Він вас не тримає і не відпускає, бо сам не знає, потрібні ви йому чи ні, адже навіть обіцянки можна спочатку дати, а потім забрати.

Вас також можуть зацікавити новини: