Овнам варто тримати язик за зубами/ фото ua.depositphotos.com

Мольфар Макс Гордєєв склав прогноз на 17 вересня 2023 року для кожного знака Зодіаку. Козероги ризикують наробити помилок, а Стрільці можуть відчути проблеми з грошима. Що чекає на інші знаки Зодіаку - читайте нижче.

Овен

Утримайтеся від безапеляційних, категоричних висловлювань, не роздавайте "діагнози" людям, які поводяться не зовсім так, як би вам хотілося. Не рубайте з плеча і не робіть поспішних висновків. Втім, ця порада актуальна не тільки для неділі.

Телець

Цей день примітний підвищеною емоційністю. Ваше завдання - повернути емоції в позитивне русло. Краще стрибати від радості і фонтанувати позитивом, ніж скандалити і гніватися!

Відео дня

Близнюки

"Подробиці - Бог", як казав Гете. Сьогодні будьте особливо уважні до деталей, вдивляйтеся у суть, уникайте поверхневого погляду на предмет. Тільки так ви досягнете успіху в справах, які намітили на сьогодні.

Рак

Приділіть увагу сім'ї - батькам, чоловікові, дітям, близьким і далеким родичам. Це порадує і вас, і їх, навколо запанують мир, спокій, любов і повне взаєморозуміння.

Лев

Відпочинок, задоволення, розваги, кохання... Такий рецепт щастя на неділю. Відмовтеся від повсякденних турбот і радійте життю! Увечері переберіть у пам'яті майбутні справи - ви вже встигли забути про щось, що треба зробити якомога швидше.

Діва

Не сидіть вдома, вирушайте розважатися! Самотнім Дівам краще обрати багатолюдні заходи, є шанс завести перспективне романтичне знайомство. Можете також пройтися магазинами, день для покупок дуже сприятливий.

Терези

Відмінний день для благоустрою будинку, ділянки, дачі. Будь-які заняття, спрямовані на творення, забезпечення комфорту принесуть вам радість, ви відпочинете душею і залишитеся задоволені результатом.

 Скорпіон

День сприятливий для домашніх турбот, рукоділля. Налаштуйтеся на позитивний лад і робіть все неспішно, з розумом, отримуючи задоволення від процесу. Хочете просто побайдикувати? Зрештою, чому б і ні!

Стрілець

Обережніше з витратами, ви явно переоцінюєте свої фінансові можливості. У жодному разі сьогодні не оформляйте розстрочки на товари і не купуйте їх у кредит, виплачувати борг буде дуже важко.

 Козерог

Чудовий день для творчості та духовних практик. А ось завдання, що вимагають раціонального підходу і чіткого алгоритму дій, сьогодні так і залишаться невирішеними, навіть якщо ви змусите себе ними займатися. Тільки втратите час і наробите купу помилок.

Водолій

Неділю краще провести в блаженному неробстві. Не картайте себе за лінощі і небажання щось робити, дозвольте собі взагалі не думати про справи. Навіть якщо ви і змусите себе встати з дивана, продуктивно працювати все одно не зможете.

Риби

Робіть усе, що хочете, тільки не сумуйте про минуле! Спогади можуть занурити вас у нудьгу і меланхолію, і вибиратися з цього доведеться довго. Живіть сьогоденням, пошукайте позитивні моменти в сьогоднішньому дні.

Вас також можуть зацікавити новини: