Чим закінчиться війна в Україні - прогноз астролога / facebook.com/GeneralStaff.ua/

Астролог Дмитро Уранус склав прогноз для Росії на найближчий час, враховуючи оголошену в країні-агресора часткову мобілізацію.

За його словами, мобілізація в РФ затягне війну і буде дуже багато жертв. І так буде тривати до тих пір, поки Володимир Путін буде при владі.

"Мобілізація в Росії, затягування війни і величезні жертви – дуже вірогідні, практично неминучі. Але це за умови, якщо Путін залишиться при владі... Путін розуміє, що якщо зупинить війну зараз, програє зараз, його розірвуть свої ж. А попереду такі дати..." - написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

Він додав, що зараз Путін не знає, як поводитися і що робити, в разі програшу. 

"Саме тому цей нелюдь продовжить війну завдяки військовому стану і мобілізації в Росії, але все одно зазнає поразки. Через півроку, рік, півтора - не важливо, головне підсумок буде саме таким. І цю поразку йому повинні завдати самі росіяни, бо тепер стоїть питання: або він, або вони. Росіяни, на кону ваші життя, настав час звільнитися від тирана, дерзайте! І знайте - Україна і українці вам в цьому радісно допоможуть", - додав Уранус.

Нагадаємо, раніше відомий таролог дала новий прогноз по війні на 2023 рік.

Вас також можуть зацікавити новини: