Мочіовскі проаналізувала поведінку Путіна / скріншот

Зовнішній вигляд російського диктатора Путіна свідчить про те, що його "поглинули" темні сили, це також стало причиною зміни його поведінки.

Таку думку висловила мольфарка, учасниця секретного "батальйону 14" Магдалена Мочіовскі, передає "Апостроф".

"Річ у тому, що чим більше людина буде займатися окультними науками, тим темніше стає його енергетика - так звана аура. Розумієте, 90% екстрасенсів бачать ауру, енергетику, яка створюється навколо людини", - сказала вона.

Відео дня

Мочіовскі пояснила, що якщо людина займається темною магією, його енергетика стає чорною. Людину буквально обволікає чорна хмара.

"Звичайно, чим більше йому віддаєшся, тим більше це зло тебе поглинає. За всю історію цивілізації за скільки б не віддалися злу великі вожді, починаючи від Юлія Цезаря, який уклав контракт з дияволом, Наполеон, Гітлер і багато інших, кінцевий результат такого контракту завжди був один - темні сили поглинули цю людину", - нагадала мольфарка.

"І це видно по обличчю Путіна, він виглядає дуже втомленим, його енергетика практично не циркулює. Видно по виразу його обличчя, що у нього вже практично немає міміки. І тут ботокс, повірте, ні при чому", - уточнила вона, додавши, що у диктатора тремтять руки, він "стрибає" з однієї теми на іншу під час публічних виступів. Можна сказати, що Путін став абсолютно неврівноваженим, констатувала вона.

Хвороби Путіна: що відомо

Раніше колишній глава МІ-6 (Секретної розвідувальної служби Великобританії) Річард Дірлав заявляв, що незабаром президент РФ Путін "зляже" в санаторій і зробить це не зовсім по своїй волі. Після цього диктатор втратить владу, а у 2023 році його вже не буде в живих.

29 травня Daily Mirror і ряд інших європейських ЗМІ з посиланням на джерело в ФСБ повідомили, що у Путіна "важка форма швидко прогресуючого раку", і що його нібито попередили про швидку смерть. У Кремлі ці повідомлення спростовують.