У Тельців, Раків та Риб сім’я на першому місці, поділилася астролог / ілюстративне фото flickr.com/183246166@N07

Два водних знаки Зодіаку – Риби та Рак, а також один земний – Телець, віддають перевагу сім’ї, а не кар’єрі.

Риби можуть відсунути на другий план кар’єру, якщо домашня робота буде приносити їм серйозну вигоду, розповіла tsn.ua астролог Людмила Булгакова.

За її словами, ці зодіакальні представники зможуть сконцентруватися на сім’ї, якщо їхня друга половинка буде забезпечувати високий рівень життя.

Відео дня

"…Якщо ж про задовільний матеріальний зміст не йдеться, представниці знака нізащо не погодяться проводити час із каструлями, пилосмоком та підгузками…", – зазначила співбесідниця.

Читайте такожКоли нічого не можна починати: гороскоп на тиждень від астрологаЕксперт додала, що Раки готові із задоволенням рухатися вгору кар’єрними сходами, але за першої ж можливості зайнятися своїм житлом можуть втекти з будь-якої роботи й взятися за домашні справи.

"…Раків можна безпомилково називати домашнім знаком Зодіаку – саме сімейні інтереси вони ставлять на перше місце, відсуваючи на задній план будь-які професійні досягнення…", – сказала Булгакова.

Астролог поділилася, що Тельці – домосіди й беруться за роботу лише у крайньому разі. Співбесідниця стверджує, що вдома вони займаються тим, що приносить задоволення, – дивляться серіали або читають.

"…Необхідності вставати рано-вранці й у будь-яку погоду вирушати на роботу заради того, щоб зробити кар'єру, вони надають перевагу спокійному проведенню часу в теплі та затишку…", – заявила експерт. 

Раніше Людмила Булгакова говорила, що три зодіакальних представники – Терези, Стрілець і Близнюки, люблять займатися домашньою справою, яка для багатьох ненависна, – мова йде про миття посуду.

Довідка УНІАН. Тельці – це люди, які народилися з 21 квітня до 21 травня, Раками називають народжених з 17 липня до 17 серпня, а Риби – ті, хто святкує день народження з 21 лютого до 20 березня.

Вас також можуть зацікавити новини: