Війна в Україні / facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що російські загарбники не хочуть залишити в спокої столицю України - Київ. Вона додала, що Росія випустить по Києву безліч ракет.

У зв'язку з цим експерт у сфері езотерики закликала українців не нехтувати правилами безпеки. Якщо звучить сирена - потрібно бігти в укриття.

"Що стосується Києва, то загарбники не хочуть залишити його в спокої. Летітимуть ракети, люди ховатимуться в укриттях. Ворог хоче буквально стерти столицю України в прах. Можливий наступ з боку Білорусії. Якщо є можливість, краще виїхати з міста", - сказала Тимощук в інтерв'ю УНІАН.

Відео дня

Вона додала, що коли Україна отримає потрібну кількість зброї, ЗСУ відповість Росії на удари. 

"Тобто, якщо вони (окупанти, - УНІАН) вдарять по Києву, ми будемо у відповідь бити по Санкт-Петербургу, або Москві", - додала астролог.

За її словами, навіть "відповідь" не зупинить диктатора Путіна: "Вони будуть тільки посилювати свої дії, будуть знущатися. Випадає карта "Верховної жриці", яка говорить про те, що шамани будуть продовжувати свою діяльність".

Тимощук додала, що єдиний вихід із ситуації - розвал Росії. В іншому випадку війни триватимуть.

Нагадаємо, астролог-таролог Яна Тимощук в інтерв'ю УНІАН розповіла, чи чекати українцям нових напастей у 2023 році, чи закінчиться війна після смерті Володимира Путіна і коли окупанти залишать у спокої "гарячі" українські міста.

Вас також можуть зацікавити новини: