Чи буде вихідний 8 березня / фото ua.depositphotos.com

Щорічно в березні українці відзначають не тільки довгоочікуване настання весни, а й Міжнародний жіночий день. Це офіційне свято є вихідним днем в декількох країнах світу, в тому числі і в Україні. У суспільстві вже кілька років йдуть дискусії про свято 8 березня - чи варто робити цей день вихідним. Багато людей виступають проти "гендерних" свят або пропонують відзначати їх неофіційно.

Чи буде 8 березня вихідним у 2021 році

Попри безліч суперечок про це свято, далі розмов пропозиції скасувати вихідний день не зайшли. Поки що невідомо, як складеться доля свята в майбутньому. Але цього року Міжнародний жіночий день подарує нам єдиний додатковий вихідний у березні. Свято випадає на понеділок, тому відпочивати ми будемо три дні поспіль - 6, 7 і 8 березня. 

І хоча інших додаткових вихідних у березні не передбачається, цей місяць сповнений церковних свят. З 8 по 14 березня відзначається Масляна, 14 березня ми зустрінемо Прощену неділю, а 15 березня починається Великий піст. Також в ніч з 29 на 30 березня українці переводять годинник на літній час.

Читайте також на УНІАН:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram