
Режисер Крістофер Нолан задоволений касовими зборами свого фільму "Тенет", який випустили в кінопрокат попри пандемію коронавірусу.
Читайте такожЕнн Хетеуей і Джессіка Честейн виконають головні ролі в трилері "Материнський інстинкт"
В інтерв'ю Los Angeles Times постановник прокоментував наявний стан кіноіндустрії. На його думку, керівництво студій все ще мислить категоріями 2019 року, замість того, щоб адаптуватися до нової реальності.
"Warner Bros випустила "Тенет" і я в захваті від того, що він зібрав майже 350 мільйонів доларів. Але я стурбований тим, що студії роблять невірні висновки з нашого релізу. Замість того, щоб дивитися, де фільм спрацював добре і як це можна застосувати для отримання так необхідного їм прибутку, вони дивляться на те, де фільм не виправдав «доковідних» очікувань і почнуть використовувати це як виправдання – щоб кіномережі взяли на себе всі збитки від пандемії. Замість того, щоб братися за справу і адаптуватися – або перебудовувати свій бізнес», - зазначив Нолан.
Режисер вважає, що в довгостроковій перспективі походи в кіно залишаться частиною життя, разом з походами в ресторани та іншим. Але зараз кіногалузі необхідно адаптуватися до нових реалій.
"Тенет": успіх або провал
- Фантастичний блокбастер "Тенет" вийшов у прокат в кінці серпня – початку вересня, коли кіноіндустрія вже зазнала важких збитків від пандемії. Студії пов'язували з фільмом великі надії на пожвавлення інтересу до кінопрокату.
- Бюджет "Тенету" склав близько 200 млн доларів. З урахуванням витрат на маркетинг в кіноіндустрії вважається, що фільм має відбити свій бюджет щонайменше дворазово, щоб вийти на самоокупність. Нова стрічка Нолана провалилася в американському прокаті і зібрала по всьому світу 347 млн доларів.
- Глава компанії AT&T (материнська компанія Warner Bros) Джон Стенкі заявив, що фінансові результати "Тенету" виявилися "не вражаючими".