Джамала випустила пісню "Люблю" / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Джамала представила 24 травня нову пісню про кохання "Люблю". Також артиста презентувала кліп до неї.

Виконавиця зізналася, що почала записувати пісню, коли була при надії. У кліпі артистка показала свій вагітний животик і постала у ніжному образу серед квітів.

"Ця пісня адресована всім тим, хто вірить у кохання в усіх його проявах: чи це любов до чоловіка, чи до дитини. У цій роботі я така, якою я є зараз. У цьому чарівному моменті: справжня, натхненна, сповнена любові. І хочу поділитися цими відчуттями з вами. Це моя ода життю, коханню, продовженню та боротьбі", – написала під відео Джамала.

Джамала / кадр з кліпу

Режисером кліпу став Павло Буряк. Як він розповів, з першого погляду відео може здатися простим, але водночас воно глибоке та насичене символізмом. Режисер намагався показати чуттєвість Джамали.

"У відео ми хотіли відтворити слова пісні, перенести музичний ритм на відео за допомогою декількох сюжетних ліній. І мені здається, що це вдалося. Хотілося показати, як змінюється простір, залежно від руху героїв – від світлого до темного, від замкнутого до більш відкритого, а також поєднати це з ніжністю Jamala через образи та сет з квітами. Через цей монументалізм постаті, який є у Джамали, де вона як жінка, як мати, як дружина, як певна яскрава героїня нашого часу, країни, вона транслює такі думки", – розповів Павло.

Реакція шанувальників на нову пісню

  • "Дуже автентично, легко та сповнено сенсом, гадаю, що цей твір лунатиме ще десятки разів з мого телефону"
  • "Така легкість, приємність і душа усміхнена. Пісня і кліп чудесні!"
  • "Дуже тепло й спокійно на душі після прослуховування. Чомусь уявила під кінець відео, як буде приємно вашій майбутній дитині побачити цю роботу, коли вона підросте"

Нагадаємо, раніше Джамала відповіла, коли планує виступити у рідному Криму.

Вас також можуть зацікавити новини: