Євробачення 2022-учасники Нацвідбору / eurovision.tv

Євробачення - конкурс естрадної пісні, який проводиться з 1956 року. У 2022-му змагання пройде в Турині (Італія). УНІАН з'ясував, хто виступатиме у фіналі нацвідбору на Євробачення.

Євробачення 2022 - учасники конкурсу

Стало відомо, що цього року брати участь виявили бажання 284 артисти. Журі Нацвідбору скоротили цю цифру до 27 осіб, з яких була сформована вісімка фіналістів.

Стосовно складу учасників, я вважаю, що ми обрали дуже збалансований склад: як з точки зору музики, так і з потенціалу виконавців до телевізійного шоу. Буде, що подивитися, і буде що послухати. Вважаю, що цей баланс є хорошим результатом командної роботи нашого оргкомітету та партнерів з Friends Production. Ми ретельно послухали всі 284 заявки, які нам надіслали. Ми надали змогу конкурсантам з довгого листа взяти участь у прослуховуваннях, бо фізична присутність – значний фактор при відборі. Багато наших уявлень про артистів не збіглися з їхньою поточною формою. Або, навпаки, деякі пісні вже були з сформованою картинкою, а прослуховування дещо змінили наші перші враження

- розповівши Ярослав Лодигін, член правління "Суспільного", відповідальний за платформу телебачення.

Один із затверджених учасників - LAUD був дискваліфікований через свою пісню "Head Under Water", яку оприлюднив ще в 2018 році, що є порушенням правил конкурсу.

Тепер список учасників Нацвідбору 2022 виглядає так:

Alina Pash "Тіні забутих предків"

Молода українська співачка - фіналістка шостого сезону шоу "Х-фактор". Стала лауреаткою європейської музичної премії ММЕА і була названа однією з найперспективніших артистів Європи.

Cloudless "All be alright"‎

Українська попрок-електронна група, яка здобула свою популярність завдяки саундтреку до серіалу "Школа". Пісні молодих виконавців звучать у таких передачах як: "Хата на тата", "Кохання на виживання", "Чотири весілля", "Зважені та щасливі". Група "Cloudless" вже брала участь у Національному відборі на Євробачення в 2020-му році.

Kalush Orchestra "Stefania"

Виконавці, які у своїх творах роблять акцент на реп з фольклорними мотивами та українську автентику. У 2021-му році вони випустили дебютний альбом HOTIN, а також спільні пісні з "Океаном Ельзи", Христиною Соловій і Jerry Heil.

Barleben "Hear My Words"

Український виконавець Олександр Барлебен відомий завдяки своїй участі в шоу "Голос країни". До того, як піти на проект, був співробітником СБУ, а коли почалася війна на сході країни - пішов волонтером в АТО. Саме такий досвід дав Олександру зрозуміти, що свої мрії не можна відкладати "на потім", і молодий чоловік вирішив стати співаком.

Michael Soul "Demons"

Білоруський співак і автор пісень, брав участь у таких проектах: "Голос країни", "X-Фактор", "Хочу до Меладзе" і "Ліга сміху". У 2016 і 2019 роках був фіналістом Нацвідбору на Євробачення в Білорусі.

Our Atlantic "Моя Любов"

Українська інді-поп група з Умані, всі музиканти на даний момент живуть в Києві. Вперше заявили про себе після участі в Koza Music Battle, після чого група отримала можливість виступити на фестивалі Файне Місто.

Roxolana "GIRLZZZZ"

Співачка і автор пісень зі Львова, стала відома після участі в проекті "Голос країни". Влітку 2021 року заснувала гурт "Ukraine is", в репертуарі якого є п'ять пісень та відеокліпи на слова відомих українських поетів Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Івана Франка, Ліни Костенко та Михайля Семенка. Стала першою українською співачкою, яка випустила кліп мовою жестів, який переклала Ксенія Олійник.

Wellboy "Nozzy Bossy"

Антон Вельбой (справжнє ім'я виконавця) - український співак і автор пісень, учасник шоу "Х-Фактор". У 2021 році почав співпрацювати з Юрієм Бардашем, результатом спільної праці став кліп на пісню "Гуси". Влітку 2021 року брав участь у фестивалі Atlas Weekend 2021.

Вас також можуть зацікавити новини: