Алек Болдуїн  хоче швише закінчити скандальну справу / фото REUTERS

Актор Алек Болдуїн, якому нещодавно ще раз пред'явили звинувачення за вбивство українки Галини Гатчінс під час зйомок вестерну "Іржа", просить закрити врешті цю справу. Про це пише видання People.

Відомо, що у липні цього року відбудеться суд над Алеком. Проте його юристи намагаються зробити все, аби швидше завершити всі судові проблеми. 

"Найсильнішим аргументом для актора є те, що держава не зовсім точно подала інструкції великому журі, яке має виносити вирок. Це типи потенційних помилок, які можуть спричинити скасування справи", - каже експерт. 

Відео дня

Проте додає, що шанси на відхилення позову дуже мінімальні. 

"Рідко бувають випадки, коли обвинувальний акт відхиляється. Обвинувачення має дуже широкі повноваження щодо того, як ведеться засідання. А сторона звинувачення абсолютно не погоджується з тим, як адвокати Болдуїна, які стверджували, що він не натискав на курок і що не знав, що в пістолеті випадково перебували бойові патрони, охарактеризували цей сценарій", – наголосив експерт. 

Що відомо про трагедію на зйомках фільму "Іржа"

У жовтні 2021 року актор Алек Болдуїн поранив на зйомках двох людей. Одною з них виявилася операторка, яка народилася в Україні Галина Гатчінс. Її відвезли до лікарні, проте на 42 році життя вона померла.  

Галина Гатчінс / фото інстаграм Алека Болдуїна

Алек заперечував свою провину та був впевненим у тому, що пістолет незаряджений. Проте родина застреленої українки Гатчінс подала до суду на актора. Потім він отримав звинувачення за двома пунктами: "необережне застосування вогнепальної зброї" та "дія, вчинена з повною зневагою або байдужістю до безпеки інших". Йому загрожувало до 18 місяців в'язниці.

Проте у березні суд попередньо визнав винною реквізиторку стрічки "Іржа" Ханну Гутьєррес Рід, вона знаходиться під вартою. 

Нагадаємо, раніше Алек Болдуїн вперше прокоментував журналістам смерть українки на зйомках фільму.

Вас також можуть зацікавити новини: