Гурт U.K. Subs  все ж виступив у США, але за участі дублерів та соліста Чарлі Гарпера / колаж УНІАН, фото Getty Images, скріншот Instagram

Трьох учасників відомого британського панк-рок-гурту U.K. Subs не впустили на концерт у США. Музикантів затримали на добу в Лос-Анджелесі, де в них був запланований концерт, після чого їх депортували назад до Великої Британії. Артисти переконані, що причиною цьому стала їхня критика політики американського президента Дональда Трампа, через якого раніше країну залишила співачка Кортні Лав

Як повідомляє видання The Guardian, басист Елвін Гіббс написав у своєму Facebook, що його, баранщика Штефана Гойбляйна і гітариста Марка Каррі не впустили до Америки. Міграційна служба не дозволила їм виступити в країні та повернула на батьківщину. З чотирьох учасників колективу до США потрапив лише вокаліст Чарлі Гарпер.

За словами басиста, його депортували з країни через його візу, яка виявилася неправильною, а також була ще одна причина, яку представники міграційної служби відмовились називати. Однак артист припускає, що другою причиною є його часта критика діяльності Трампа.

Відео дня

"Я не можу не поставити собі питання, чи зіграли свою роль мої часті, і не дуже втішні, публічні коментарі щодо їхнього президента та його адміністрації — чи, можливо, я просто параною", – вказав Гіббс.

Він додав, що перебував в ізоляторі аеропорту Лос-Анджелеса протягом 25 годин. Ввечері його та інших музикантів U.K. Subs змусили сісти на літак до Великої Британії. Басист заявив, що найближчим часом не хоче приїжджати до США та виступати там.

До слова, концерт гурту в Лос-Анджелесі все-таки відбувся. На сцені виступив фронтмен колективу Гарпер з дублерами U.K Subs.

Що відомо про гурт U.K. Subs

Колектив заснували у 1976 році у Лондоні. Спочатку він називався The Subversives, але потім його перейменували. Одним із засновників став Гарпер, який вже майже 50 років залишається незмінним фронтменом U.K. Subs. Пісні колективу на початку 1980-х років регулярно входили до першої десятки британських інді-чартів.

У творчому доробку гурту понад 20 музичних альбомів, зокрема, "Another Kind of Blues" (1979), "Brand New Age" (1980), "Universal" (2002), "Violent State" (2005). Останній "Yellow Leader" вийшов у 2015 році.

Нагадаємо, раніше Джордж Клуні розкритикував уряд США. Зірка фільмів "Дванадцять друзів Оушена" заявив, що американська влада принижує журналістів та намагається обмежити їхні права. На заяву актора відреагував Дональд Трамп. Він не стримав емоцій та назвав артиста "другосортним".

Вас також можуть зацікавити новини: