Світлана Лобода і Нателла Крапівіна / фото instagram.com/lobodaofficial

Екс-продюсер Світлани Лободи Нателла Крапівіна вирішила закрити свою сторінку в Instagram на тлі заяви про відхід із шоу-бізнесу.

Зараз акаунт Крапівіної закритий, лише її дописники можуть побачити пости й прокоментувати їх. Можна побачити, що її колишня підопічна Лобода підписана на неї.

false

Крапівіна йде з шоу-бізнесу

8 червня 2021 року продюсер Нателла Крапівіна заявила, що припиняє співпрацю зі співачкою Світланою Лободою і йде з шоу-бізнесу.

Про своє рішення вона повідомила в Instagram. Це сталося на тлі скандалу з російським артистом Філіпом Кіркоровим.

"Все нескінченне кінець свій знаходить. Відсьогодні я більше не продюсер Світлани Лободи й не хочу мати ні найменшого відношення до шоу-бізнесу", – написала Нателла.

Читайте такожЛобода розбурхала мережу пікантною деталлю в образі (фото)

Конфлікт Крапівіної та Кіркорова

Раніше Крапівіна спочатку назвала те, що відбувається на премії МузТВ, "цирком виродків". Крім того, вона написала, що Кіркорова, який разом з Давою приїхав на прикрашеній квітами машині, "на Кавказі раніше розчленовували на шашлики". При цьому Нателла запевнила, що всім у шоу-бізнесі до її підопічної Лободи далеко, як "Роскосмосу" до Ілона Маска.

Відповідь Кіркорова не змусила себе довго чекати. Він заявив, що Крапівіна "плаває в невагомості фекалій і боїться молодих і спраглих до роботи артистів". Крім того, він запідозрив Лободу у плагіаті номера для премії у Бейонсе.

"Деякі уявили собі, що вони вже в космосі, але за звичкою плавають у невагомості своїх фекалій, - заявив Кіркоров. - Скільки пафосу і гордовитості в цьому... Може, на щастя, багатьом артистам далеко до вас, тому що так чесно красти номери інших артистів, плагіатити або, як вам зручно, чесно складати чуже. Дівчатка, де ви вчилися - я викладав!".

"Нателла Крапівіна, ти людина подвійних стандартів і втрачаєш хватку", - обурився Філіп.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram