Олег Собчук 20 років був одружений на Марії / instagram.com/sob4uk

Дружина українського співака Олега Собчука, фронтмена групи "Скай", повідомила, що вони розлучаються через 20 років шлюбу. За словами Марії, у них були токсичні стосунки. Вона довго терпіла, але зараз вирішила покінчити з цими стосунками.

На своїй сторінці в Instagram дівчина опублікувала переписку з чоловіком, в якій він називає її "невдячним створінням" і погрожує відібрати у неї квартиру.

Марія розповіла про токсичні стосунки / скріншот Instagram

"Авто не купую тобі через твій язик і обзивання мене пустушкою. Будеш продовжувати - залишишся без квартири. Роздерибаним майно і все. Мені це вигідніше навіть. Я теж свої права знаю, це не залякування. Ноут планую купити, але по твоєму відношенню – вже не факт. Ти список хорошого, що я зробив, хоч раз склала? Невдячне створіння... " - писав Олег дружині.

Відео дня
Марія показала листування з чоловіком / скріншот Instagram

Марія додала, що це реакція Собчука на те, що вона вперше за довгий час почала говорити правду про їхні стосунки. 

"Зараз я щаслива і пишаюся собою! Нікому більше не дозволю так себе поводити", - підсумувала Марія.

Марія розлучається з чоловіком / скріншот Instagram

Стосунки Олега Собчука і дружиною

Пара одружилася 20 років тому. У шлюбі у них народилося двоє дітей - дочка Тетяна і син Арсен. Відомо, що у пари давно проблеми у стосунках. Про це розповідав і сам Собчук, проте справа до розлучення не доходила.

Зараз же пара, судячи з усього, налаштована рішуче. Після того, як Марія почала розповідати про їхні стосунки публічно, Олег сказав: "Треба швидше розлучатися".

Вас також можуть зацікавити новини: