У минулому Лоліта часто витрачала гроші на ігрові автомати / скріншот 

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом.

У новому випуску шоу путініста Басти співачка зізналася, що вона "просадила" в казино майже 2 мільйони доларів. У минулому Лоліта часто витрачала гроші на ігрові автомати.

За словами співачки, все це вона робила не тільки під дією алкоголю. Лоліта грала "під кайфом". В один момент власники грального бізнесу, на який вона "спускала" свої гроші, зглянулися.

Відео дня

Вони озвучили Лоліті всю суму її програшу. Почувши, скільки вона програла, співачка була шокована. Зараз Мілявська стверджує, що нібито зав'язала з усіма своїми згубними звичками.

Крім цього, Лоліта вирішила розповісти про своє сексуальне життя. За словами співачки, в 59 років інтим вже зовсім інший, не такий, як в молодості. Лоліта стверджує, що зараз у неї все "чуттєво і усвідомлено".

Нагадаємо, раніше стало відомо про ще одну витівку співачки. П'яна Лоліта зганьбилася прямо на сцені на очах у глядачів. 

Вас також можуть зацікавити новини: