Ваня Рассел розповів про ракету, яка влучила у сусідній будинок / фото інстаграм Вані Рассела

Відомий український ведучий та оглядач Ваня Рассел розповів, як опинився в епіцентрі подій під час масованої атаки ворога.

Сьогодні, 8 липня, росіяни випустили ракети по різним містам України. Зокрема, сильні вибухи та пошкодження були у столиці. Поблизу будинку Рассела було влучання ракетою.

Через вибухову хвилю чоловік сильно злякався і думав, що залишився без житла. На щастя, він не отримав ніяких пошкоджень, проте досі не може оговтатися від пережитого. 

Відео дня

"Писати, що я ненавиджу Росію і т.д. немає сил! Я думаю, що всі в шоці від того, що сьогодні відбулося. Я думав, що загину. Ракета влучила в сусідній від мого будинок. Мене трясе", - розповів Рассел в Instagram та показав на фоні місце влучання. 

Скріншот сторіз Вані Рассела 

Також Ваня додав, що його дивують деякі люди, які після чергової терорестичної атаки ворога продовжують спілкуватися російською мовою. 

"На фоні й*б*на російська мова! С*к*, бл*д*! Пів будинку знищено, а вони, продовжують говорити російською", - обурився блогер. 

Скріншот сторіз Вані Рассела 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що будинок українського музиканта Миколи Пацюка зруйнувала російська ракета. На щастя, з чоловіком все добре, проте його житло пошкоджено, а також згоріла автівка. 

Вас також можуть зацікавити новини: