'Другий день пекла': панк-дизайнера з Луганська мобілізували до лав ЗСУ (фото)

Українського митця, дизайнера, перформера і засновника провокаційного театру моди "Орхідея" Михайла Коптєва мобілізували до лав армії.

Про це свідчать фотографії, опубліковані останніми днями у його Instagram-акаунті. Знімки, на яких модельєр одягнений у військову форму, підписані словами: "Є питання? Другий день пекла".

У коментарях Коптєва запитали, як саме він потрапив до армії. Дизайнер відповів, що вночі його зупинили на вулиці представники поліції і Територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

Відео дня

"П'яний не зміг викликати таксі. Було пізно, йшов пішки, зупинилися поліція і ТЦК. Насильства ніякого, адвоката викликати не хотів. Допомагати не треба, тепер я допоможу коханій Україні. Путіну пи***ць".

Михайло Коптєв - український дизайнер і квір-модельєр родом із Луганська, відомий своєю провокативною естетикою та роботою на перетині моди, мистецтва й ЛГБТ-культури. 

Після початку війни на Донбасі він разом зі своїм театром моди "Орхідея" переїхав до Київської області, а згодом перейменував його у "Цирк провокаційної моди". Гастролі "Орхідеї" проходили в Іспанії та Австрії.

У 2024 році на кінофестивалі Sunny Bunny у Києві показали документальний фільм "З любов'ю, Коптєв" режисерок Єлизавети Шерстнової та Олі Коваль.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці січня цього року про рішення мобілізуватися до армії оголосив український письменник Андрій Любка.

Вас також можуть зацікавити новини: