
Відома українська співачка Оля Цибульська розповіла про труднощі, з якими вона останнім часом зіштовхується у спілкуванні з сином. Зокрема вона зізналася, за що на неї ображається її дитина.
У коментарі шоу "Тур зірками" артистка поділилася, що змушена жертвувати спілкуванням з сином на користь своєї роботи. За її словами, зараз вони менше часу проводять разом, бо вона постійна зайнята новими проєктами. Хлопчик навіть висловив претензії за це мамі.
"Ну, зараз, поки я в турі, я погана матір. Тому що я більше на репетиціях, сьогодні на Одеському кінофестивалі - і мені не вистачає часу. І Нестор вчора жалівся, каже: "Я прокидаюся, ти вже йдеш, я тебе наздоганяю. Я лягаю спати, ти щойно або приходиш, або я лягаю з бабусею і ти тільки тоді повертаєшся", - відверто розповіла Цибульська.
Водночас Оля зазначила, що дуже себе винить у цьому. Зараз, коли в неї триває активний робочий період, вона інколи бере сина з собою на роботу або ж в тур, однак, не завжди є така можливість. Співачка додала, що через цей стрес в неї розпочався певний харчовий розлад і вона знову погладшала.
"Я її (провину - УНІАН) заїдаю і в мене зайві кілограми нікуди не діваються", - зізналася артистка.
Нещодавно Оля Цибульська вперше за довгий час показала свого чоловіка.