"Пташка" спростувала інформацію, що йде зі ЗСУ / Скриншот Instagram

Днями у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Катерина "Пташка" Поліщук йде зі служби.

Сама дівчина зазначала, що через низку непереборних обставин та подій, вона змушена припинити співпрацю з 59 ОМПБр та свою службу в цій бригаді.

Однак, як виявилося, захисниця України не ухвалювала рішення повністю завершити службу. На своїй сторінці в Instagram вона гнівно пояснила ситуацію.

Відео дня

"У новинах пишуть, що я пішла із ЗСУ. Ще б вони читати навчилися, раз пишуть новини з моїх постів. У "Пташки" теж може бути відпустка і переведення в інший підрозділ, особливо якщо я доброволець (у канонічному значенні цього слова)", - написала Поліщук.

Вона додала, що зараз їй потрібно розібратися зі здоров'ям своїх рідних і зі своїм, зокрема. А після цього вона повернеться на службу.

"Заї**ли", - гнівно сказала Катерина.

Скріншот Instagram

Чим відома "Пташка"

Дівчина вчилася на музиканта, але з 2021 року служила парамедиком у "Госпітальєрах". У перший день повномасштабного вторгнення Поліщук вирушила до Маріуполя, де допомагала гарнізону "Азовсталі".

Її, як і інших військових, взяли в полон російські окупанти. Після повернення, захисниця продовжує наближати перемогу України та допомагає військовим. Крім того, вона пише вірші та грає на бандурі.

Вас також можуть зацікавити новини: