Євгенія М'якенька / Скріншот Instagram

Акторка Євгенія М'якенька висловилася про чоловіків, які виставляють напоказ своє веселе життя, тоді як інші воюють на передовій і захищають Україну від російської агресії.

В інтерв'ю "Обозревателю" Євгенія сказала, що неодноразово чула від чоловіків фразу "Нехай інші йдуть воювати, а я не дурень". Це викликає у неї лише роздратування, тому що чоловік Євгенії зараз служить у лавах ЗСУ.

"Знаєте, коли Олександр пішов, я якось по-іншому стала дивитися на інших чоловіків, на їхні вчинки. Особливо коли потрапила одного разу на Хрещатик увечері. Скільки здорових мужиків веселяться по ресторанах - мене прямо це конкретно вибісило. Я не кажу, що всі зараз мають підвестися і піти воювати, - ні, мова не про це. Навіть військові кажуть, що їм потрібні люди, для яких це свідомий вибір. Бо треба воювати, а не переживати за того, хто морально не готовий. Але коли хтось під час війни поводиться відверто вульгарно - це боляче. Люди в окопах сидять, життям ризикують. Заради чого? Щоб ти в ресторані веселився? Не потрібно так напоказ", - висловилася Євгенія.

Відео дня

Вона додала, що в багатьох українців розбомбили домівки, вбили родичів, і їм точно зараз не потрібно бачити те, як хтось веселиться.

"Ну навіщо їм таке бачити? Я вже кілька разів чула: "Нехай інші йдуть воювати. Я не дурень". А що ти потім будеш розповідати своїм дітям? "Синку, я був ухильником, вдома сидів, боявся вийти"? На кого вони мають рівнятися? Ким виростуть?" - додала М'якенька.

Зазначимо, чоловік актриси Олександр Зарубей до великої війни був актором, однак після повномасштабного російського вторгнення вступив до лав ЗСУ. Зараз він перебуває в Третій окремій штурмовій бригаді ЗСУ.

Олександр Зарубей / Скриншот Instagram

Нагадаємо, раніше Євгенія М'якенька розповіла, ким працювала на початку війни.

Вас також можуть зацікавити новини: