Євгенія М'якенька / Скріншот Instagram

Акторка Євгенія М'якенька, яка зіграла в таких серіалах як "Папік", Чорторий", "Довга дорога до щастя" та інших, зізналася, що на початку великої війни, коли акторство було на паузі, знайшла собі іншу роботу.

За словами знаменитості, вона пішла працювати в торговий центр SkyMall, де продавала колготки.

"Я справді не боюся ніякої роботи. Коли не було довгий час зйомок, вирушила в торговий центр SkyMall продавати колготи. Не через гроші - конкретних проблем із цим не було, просто вже не могла сидіти вдома", - зізналася Євгенія в інтерв'ю "Обозревателю".

Відео дня

Вона додала, що їй цікаво було спостерігати за реакцією людей.

"Ідуть, розмовляють між собою, бачать мене - замовкають. І мовчки дивляться. А потім пройшли один раз, дивлюся, повертаються, уважніше придивляються. Підходять: "Вибачте, будь ласка, ви так схожі на одну актрису". Кажу: "Це я. А що ви думали? Актори - такі самі люди. І зараз, як усі, далеко не в шоколаді"", - додала актриса.

М'якенька каже, що на новому робочому місці їй багато чого довелося пережити, але їй все одно подобалося працювати.

"З роботою допомогла подруга - ми сусіди. Вона - одна з керівників цієї мережі. Я до цього дуже хотіла попрацювати бариста, але не брали, може, через вік - хотіли студентів, не знаю. А подруга каже: "У нас на одному з торгових "острівців" у ТРЦ зараз немає людини". А я: "Піду"", - зазначила М'якенька.

Після того, як вона влаштувалася в ТРЦ, її покликали працювати в театр. Тож сценарії вона вчила за прилавком.

Нагадаємо, раніше Євгенія М'якенька назвала росіянку, з якою нестерпно було працювати.

Вас також можуть зацікавити новини: