Філіп Кіркоров / фото Титов Сергій

Православні активісти вимагають через суд у російського співака Філіпа Кіркорова мільйон рублів. Саме в таку суму вони оцінили моральну шкоду після його номера з танцями на хресті, який був показаний на ювілейному концерті навесні 2022 року. Про це повідомляє Telegram-канал Mash. 

Позивачем виступив Михайло Феодориді, який представився аналітиком і юристом. Він переконаний, що Кіркоров поглумився над церковною символікою, за що повинен розплатитися.

"Наприкінці квітня, виступаючи на своєму сольному концерті, Кіркоров здійснив акт знущання над головною християнською цінністю, влаштувавши танці на перекинутому хресті", - сказав Михайло. 

Відео дня

На такі звинувачення вже відповів правозахисник Кіркорова Олександр Добровінський. Адвокат не бачить в цьому виступі нічого протизаконного і аморального, а позов називає "спробою нажитися" на зірці. 

"Подібні позови лише підтверджують той факт, що Філіп Бедросович - дуже популярна особистість, а його творчість чинить настільки сильний вплив, що не залишає байдужим нікого... Його номер на хресті виявився настільки сильним і яскравим, що досі не дає спокою. Позов ми відіб'ємо, а ось слава про номер Філіпа Бедросовича залишиться надовго... Якщо людина, яка подала позов, оцінює образу в один мільйон рублів, то виходить, згідно з позовом цієї людини: "Заплати гроші і ображай, як хочеш? Тільки дай гроші, Кіркоров", - сказав Добровінський.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров отримав хвилю хейту через те, що танцював на конструкції у вигляді хреста на своєму ювілейному концерті навесні 2022 року.

Вас також можуть зацікавити новини: