
Старший син колишнього футболіста Девіда Бекхема та дизайнерки Вікторії – Бруклін Бекхем не прийшов на день народження батька. Зірковий півзахисник святкував 50-річчя.
Як пише Daily Mail, Бруклін не спілкується з сімʼєю, а його обраниця Нікола Пельтц, схоже, перебуває в центрі ворожнечі. 26-річний син Бекхема і його 30-річна дружина не були на вечері з нагоди ювілея Девіда, а також не приєдналися до родини, коли та полетіла до Франції. На сімейну вечірку в маєтку Бекхемів подружжя також не завітало.
"Те, що їхній старший син, власник бренду гострого соусу Cloud23, не з'явився на вечірці, мабуть, ще більше дивує, адже Бруклін і Нікола перебувають у Лондоні з минулого тижня, прилетівши сюди зі свого будинку в Лос-Анджелесі. Вони були запрошені на всі три вечірки, і до останніх годин сім'я сподівалася, що вони будуть присутні на кожній з них. Але, за словами одного з джерел, "кожного разу Бруклін залишав своїх батьків у підвішеному стані", – пише ресурс.
Стверджується, що Бруклін Бекхем також не привітав батька з днем народження у соцмережах, як і не надсилав привітання матері, коли їй виповнився 51 рік.
Загалом за рік Бруклін та Нікола пропустили вже понад 10 сімейних зібрань.
Додамо, що Бруклін Бекхем освідчився Ніколі Пельтц у 2020 році. Пара одружилася у квітні 2022 року. До речі, батько Пельтц замість подарунків пропонував гостям робити пожертву на підтримку українців, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Раніше ми розповідали про те, що Вікторія Бекхем відмовилася від виступу з колегами по гурту Spice Girls. Зірки воззʼєднаються на честь 30-річчя з моменту виходу їхньої першої пісні. Через ювілей Мелані Браун, Джері Галлівелл, Емма Бантон та Мелані Чисголм вирішили вирушити в тур.