Людмила Барбір розсекретила на якому напрямку служить коханий / Скріншот Instagram

Ведуча відомого шоу "Сніданок з 1+1" Людмила Барбір розповіла про службу свого чоловіка, який вже багато років боронить державу від росіян. Телезірка поділилася, які завдання виконує коханий на фронті.

За словами Людмили, її чоловік у 2014 році добровольцем пішов воювати на Схід. Його рішення було обумовлене наявністю досвіду у військовій справі. На початку повномасштабного вторгнення коханий зірки приєднався до лав ЗСУ та став навчати інших військових.

Ба більше, брат Барбір також перебуває на фронті і бореться з ворогом вже понад 2 роки.

Барбір з чоловіком / Скріншот Instagram

"Він (чоловік – УНІАН) пішов одразу з Майдану добровольцем в АТО. Він з 2014 по 2017 рік був там. Це були одні з груп розвідки. І коли було питання повномасштабного вторгнення, то для мене цілком зрозуміло було, що він піде й ми це обговорювали. Він є інструктором для офіцерського, сержантського складу. Він навчає тактики – штурм, засідка, розвідка, бої в місті… Він каже: "Я розумію, що я свої знання й бойовий досвід (можу передавати – УНІАН)"… У нього була контузія й доводилося робити операцію на очах. Він ще до повномасштабного вторгнення проводив заняття з різними силовими структурами. Це його життя, і він крутився у цьому, вміє це. І каже, що "хто, як не я", – зазначила Барбір.

Чоловік та син Барбір / Скріншот Instagram

Людмила розсекретила, що нині її обранець відбуває службу на Харківському напрямку. Зі сльозами на очах вона каже, що складно переживає тривалу розлуку з коханим. Проте вона з розумінням. ставиться до рішення чоловіка.

"Він, звичайно, хоче бути із сім'єю, коли ти довго не бачишся, але розуміє, що має бути там. Він на Харківському напрямку. Я це прийняла з 2014 року", – вказала телеведуча.

Нагадаємо, раніше ведуча Соломія Вітвіцька показала, як її привітав коханий-військовий з днем народження.

Вас також можуть зацікавити новини: