Український співак Віктор Павлік одружився з Катериною Репяховою / Instagram Катерина Репяхова

Український співак Віктор Павлік одружився з Катериною Репяховою, з якою зустрічався понад 4 років. При цьому розписалися вони ще 29 травня. Але вирішили оголосити про цю радісну подію лише сьогодні, 10 червня.

Репяхова заявила, що їм дуже хотілося, щоб все пройшло спокійно і тільки вдвох, тому вони вирішили оголосити про це тільки через 12 днів, написала вона в Instagram.

Instagram Катерина Репяхова
Instagram Катерина Репяхова

Читайте також"Ну і погладшала": Анна Сєдокова викликала заздрість дописувачів новим фото, але нарвалася на критику (фото)

За словами дівчини, з датою весілля пара визначилася ще восени 2019 року, тоді ж купили обручки. Але ніхто не міг передбачити обмежень, які вніс карантин. "За цей час я зрозуміла, наскільки життя непередбачуване, у Бога свої плани на нас. Все, чого я зараз хочу - це стабільності, впевненості у завтрашньому дні, добра в серцях кожного з нас і, звичайно ж, здоров'я.

В цьому ж пості Репяхова пообіцяла бути опорою і для коханого: "Я завжди буду поруч, буду підтримкою і опорою для улюбленого Віктора Павліка. Моя місія: піклуватися, підтримувати і берегти твоє життя, любов!"