Олександр Волошин вирішив поглузувати над підписниками / Скріншот Instagram

Популярний український блогер, колишній чоловік співачки Анни Трінчер – Олександр Волошин – спростував заяву про виїзд за кордон. Зірка мережі пояснив своє рішення.

У п'ятницю інфлюенсер у своєму Instagram заявив, що хоче кардинально змінити життя. Він повідомив, що переїжджає до Варшави. Як написав у соцмережі Волошин, це мало статися наприкінці червня.

Скріншот Instagram

Однак сьогодні Олександр опублікував спростування цієї інформації, і заявив, що поки не планує емігрувати з України. За його словами, інформація про переїзд – це був жарт. На "сторіз" блогер спеціально зробив помилку у слові "Варшава" і написав "Варашава". Таким чином він хотів поглузувати над друзями та підписниками.

Відео дня

"Я щойно виставив "сторіз" про те, що їду до Варшави, й одразу дзвінок від товариша. Але змушений когось порадувати, а когось розчарувати: в Варшаву я не переїжджаю… А от щодо "Варашави" я ще подумаю", – жартівливо написав Олександр.

Скріншот Instagram

Знайомі блогера були здивовані його рішенням про переїзд, а потім висловили свою радість та "подякували" Волошину за жарт.

До слова, вже декілька років 26-річний Олександр активно веде свої соцмережі. В Instagram у нього 1 млн підписників, а в TikTok - 2,7 млн. Свою популярність він здобув завдяки скандальним витівкам. Зокрема, Волошин два роки тому спочатку подарував дівчинці телефон, а потім відібрав його в неї, чим нарвався на хвилю хейту.

Нагадаємо, раніше Олександр Волошин висловився про мобілізацію. Він вважає, що на фронті приносив би менше користі, ніж в тилу.

Вас також можуть зацікавити новини: