Як доглядати за волоссям, коли довго немає світла і води / фото ua.depositphotos.com

Перукар розповіла про те, як доглядати за волоссям за часів тривалих відключень світла і води. 

Очищення

Якщо є доступ до води, то волосся потрібно мити з тією частотою, якої вимагає стан шкіри голови. Наприклад, якщо шкіра голови жирна, то потрібно робити це приблизно через день, якщо суха - раз в 3-4 дня. Комбінований тип шкіри вимагає миття в середньому раз в 2-3 дня.

Якщо доступу до водопостачання немає, то можна скористатися сухим шампунем. Однак якщо користуватися ним занадто часто, голова буде свербіти. Саме тому важливо з часом змивати сухий шампунь. 

Відео дня

Зволоження та живлення

Під час перебоїв електроенергії та водопостачання думати про відхід не завжди виходить, але хоча б раз на 2-4 миття голови важливо використовувати кондиціонер і маски.

Якщо коштів для догляду під рукою немає, то можна використовувати природні продукти: куряче яйце, сметану, мед. У невеликій кількості ці продукти (один з них) потрібно наносити на кінчики, щоб підживлювати їх. 

Сушіння

Якщо немає можливості висушити волосся феном, важливо ретельно витерти їх рушником, а потім досушити природним способом. Перукар рекомендує не виходити на вулицю з мокрою або вологою головою, так як через це можна захворіти. Але це не єдина причина, оскільки волосся дуже псується на морозі. 

Окремо експерт радить не ходити в період холодної погоди на вулиці без головного убору, а також ховати локони під одяг. 

Нагадаємо, який вигляд має американка, яка скинула понад 50 кг.

Вас також можуть зацікавити новини: