этот материал доступен на русском

Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, яким не щастить у коханні

19:27, 21 серпня 2019
Астрологія
7612 0
Ілюстрація REUTERS

Вони назвали чотири знаки Зодіаку, яким не щастить у коханні, передає SlovoFraza.

Рак

Великі надії, які Раки можуть вилити вже на першому побаченні, часто відштовхують людей. Витрачати час на дурниці Раки не мають наміру, вони поспішають створити сім'ю, але в гонитві за щастям отримують лише глибокі депресії, розчарування й невдачі. Крім того, в питаннях кохання Раки «складають всі проблеми в один кошик». Їх не можна за це звинувачувати, адже в силу характеру їм складно керувати своїми емоціями. Астрологи радять шукати людину, здатну відчувати глибокі емоції та розділяти почуття, тоді успіх обов'язково відвідає Раків.

Діва

Діва — не найбільш емоційний знак у Зодіаку, але це не заважає його представникам будувати гармонійні стосунки. За словами астрологів, Діви досить перспективні в коханні, але їхнє ставлення до почуттів має два аспекти. По-перше, за своєю природою вони однолюби, і їм важко покохати когось після гучного розриву. По-друге, Діви розкидаються везінням, впадаючи в байдужість, відстороненість і прискіпливість. Це відштовхує партнера, навіть незважаючи на зовнішню привабливість й обдарованість Дів.

Читайте такожАстролог назвавши три знаки Зодіаку, яким казково пощастить до кінця серпня

Козеріг

Керовані Сатурном Козероги — дуже серйозні та відповідальні люди, через що часто залишаються з розбитим серцем. Представники цього знаку всім своїм виглядом демонструють незалежність, самостійність, рішучість та успішність. Це, на жаль, створює враження, що їм супутник і не потрібен. Їхні стосунки можуть скластися вдало, але для цього вони повинні показати свою зацікавленість. У Козерогів все складно: вони можуть відштовхнути правильну людину або освідчитися неправильній. Астрологи радять завжди перевіряти астрологічну сумісність, перш ніж загорятися новими почуттями.

Риби

Проблеми всіх Риб у тому, що вони ідеалізують партнера та не помічають його недоліків. Можна подумати, що представники цього знаку не знімають рожевих окулярів і завжди готові на жертви в ім'я кохання. І жертвують. Знову й знову. На щастя, Риби досить швидко відновлюються після розриву або зради, залишаючи минуле позаду. Але на думку астрологів, якщо вони захочуть, то обов'язково зможуть притягнути до себе любовне везіння.

Раніше астрологи дали прогноз для всіх знаків Зодіаку з 19 по 25 серпня 2019 року. Вони виділили три знаки, яким зірки, за їхніми словами, обіцяють везіння.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter