этот материал доступен на русском

Знак Зодіаку Близнюки: повна характеристика та сумісність з іншими знаками

12:05, 21 січня 2020
Астрологія
11686 0
Характеристика знака Зодіаку Близнюки / nashemisto.dp.ua

Один з найбільш непередбачуваних знаків, його стихія – повітря, символ – дві вертикальні колони, що позначають ворота пізнання, що ведуть до покоїв мудрості. Планета-покровитель – Меркурій. Камені-талісмани: малахіт, гірський кришталь, обсидіан, агат, місячний камінь, нефрит і амазоніт.

Основні риси характеру, які відрізняють Близнюків від інших: енергійність, незалежність, товариськість, комунікабельність, почуття гумору і допитливість.

Характеристика Близнюків

Читайте такожЗнак Зодіаку Телець: повна характеристика та сумісність з іншими знакамиПредставники цього знака допитливі, ерудовані співрозмовники, темпераментні та невтомні. Близнюки легко встановлюють зв'язки з безліччю різнопланових людей. Вони живуть активним і насиченим життям, легко пристосовуються до будь-яких обставин.

Це інтелектуально обдарований знак. Часто вони талановиті в літературі та акторської професії. Мінливі, можуть змінювати своє ставлення кілька разів на день. Товариські та безцеремонні вигадники. З ними ніколи не буває нудно.

Близнюки легко можуть викрутитися з будь-якої ситуації з мінімальними втратами завдяки своїй спритності. Вони славляться балакучими та товариськими, їм рідко вдається втримати язик за зубами.

Чоловік Близнюки

У Близнюків у крові допитливість, артистичність, дотепність, різноманітність інтересів.

Риси характеру Близнюків / kartinki24.ru

Це досить складний знак через подвійність його природи. У житті чоловікам Близнюкам притаманні вірність і мінливість, міцна прив'язаність і схильність до флірту. Бути успішними їм допомагає винахідливість, спритність, начитаність, ерудиція, красномовство, дипломатичність, ввічливість і тактовність.

А ось серед недоліків чоловіків Близнюків виділяють непостійність, нерішучість, безтурботність, брак стриманості та витримки, мінливість життєвих орієнтирів і непунктуальність.

У коханні представники знаку Близнюки не піддаються емоціям та почуттям, віддають перевагу легким стосункам без зобов'язань. Хоча в цьому йому немає рівних – він чудово володіє майстерністю зваблювання, вміє робити компліменти та дивувати своїх обраниць.

Жінка Близнюки

Читайте такожОвен: повна характеристика знака ЗодіакуДівчата, народжені під цим знаком, неординарні й непередбачувані, вони багатогранні та поєднують у собі суперечливі якості.

При цьому представниці знака Близнюки ніколи не сумують і домагаються великих успіхів своєю працею.

Від роботи жінки Близнюки отримують задоволення, тому що вибирають комфортну для себе сферу діяльності.

В коханні не терплять одноманітності та посередності. Щоб завоювати серце цієї непередбачуваної красуні, чоловікові доведеться бути винахідливим, проявити максимум фантазії.

Дитина Близнюки

Розпізнати в групі дітей дитину Близнюка непросто. Його поведінка залежить від того, який з «близнюків» домінує у даний відрізок часу – похмурий або веселий. Настрій цих малюків змінюється сто разів на день.

В цілому ж це життєрадісні діти. Дуже товариські та відкриті. Такі діти рано починають ходити та розмовляти. Їхня допитливість не має меж.

Сумісність Близнюків з іншими знаками / zastavki.com

Вони розумні, талановиті й красномовні, але при цьому абсолютно непередбачувані, тому потрібно бути готовими до постійних змін смаків і поглядів маленьких Близнюків.

Сумісність з іншими знаками

Найкраща сумісність у Близнюків зі знаками стихії повітря – Терезами та Водолієм. Також вони добре сумісні з Овном і Левом.

Несумісними знаками для Близнюків є Діва, Риби, хоча союз з Рибами може бути корисний для кар'єри, а з Дівою – для емоційної підтримки.

Стосунки з Раком можуть дати їм вигоду у фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів є Стрілець. А для духовного розвитку буде плідним партнерство з Тельцем.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter