Екстрасенс Сурен Джулакян / прес-служба

Переможець "Битви екстрасенсів" Сурен Джулакян ексклюзивно для УНІАН склав китайський гороскоп на квітень 2024 року. Дізнайтеся, що на вас чекає наступного місяця у своєму детальному прогнозі.

Рік Щура

Якщо ви народжені в рік Щура, то квітень прийде до вас під символом "кам'яної троянди". Усе буде побудовано на протиріччях і ваш успіх залежатиме від того, наскільки добре ви поєднуватимете непоєднуване й триматимете баланс між крайнощами. Місяць буде для вас не простим. Багато що вийде за рамки вашого розуміння і поранить вас у саме серце. Це час прощання з ілюзіями, період болісної трансформації з романтика на реаліста...

Відео дня

У сфері здоров'я вас насамперед можуть підвести нерви. Такий місяць майже завжди приносить сльози, істерики, безсоння. У вас можуть проявитися страхи й фобії, на які ви раніше не страждали. Також у такий період потрібно берегти свою біологічні фільтри: під ударом нирки, печінка та лімфовузли.

У сфері фінансів усе буде відносно стабільно. Ви не опинитеся за межею бідності. Але, і не розбагатієте. Бережіться обманів, афер і підстав. Вам неодноразово пропонуватимуть "кота в мішку". Не вірте словам. Вірте документам і реальним цифрам. Не скупіться на подарунки для рідних і близьких. Щедрість до них окупитися у сто крат!

У сфері стосунків і кохання ви можете зазнати повного краху. Причина - ваші ілюзії. Ви вперто видаєте бажане за дійсне. Не враховуєте бажання партнера. Пригнічуєте його волю. Якщо ви жінка, то ваші примхи у квітні можуть штовхнути партнера в обійми коханки. Від вас він також може піти в запій. Якщо ви чоловік, то ризикуєте стати на дорогу домашньої тиранії, деспотизму. Тримайте себе в руках! Проявляйте м'якість і терпіння.

Рік Бика

Якщо ви народжені в рік Бика, нинішній квітень прийде до вас під символом "весела карусель". Утім, веселощів цього місяця у вас може бути не так уже й багато. Це місяць обнулення енергії. Люди, проживаючи такий період, ніби впадають у дитинство. Ви можете проявляти негативні сторони характеру. Іноді, ви самі будете дивуватися і жахатися тому, що з вас "пре". А оточуючі в цей час повинні вас виховувати і вибивати з вас дурість і дурість.

У сфері здоров'я квітень не принесе особливих проблем. Це незаперечний плюс періоду, що настає, - всі уроки ви отримуватимете через взаємини й комунікації. Утім, це не скасовує ваших уже наявних "вавок". Вчасно приймайте свої звичайні ліки і відвідуйте лікаря. Дотримуйтесь елементарних правил здорового способу життя, і квітень мине благополучно.

У сфері фінансів можуть виникнути проблеми. Найімовірніше, ви будете занадто захоплені аспектом спілкування і стосунків. Ви можете упустити момент, коли засіки спустошуватимуться. Не запускайте своїх справ. Емоціями ситий не будеш! Вчіться лікувати душевні рани працею - це один з основних ваших уроків на квітень.

А ось сфера стосунків і кохання якраз стане для вас основною ареною проживання нового життєвого досвіду. Важливо засвоїти, що оточуючі нічим вам не зобов'язані і ні в чому перед вами не винні. Усе, що відбувається - ваша відповідальність і результат вашої поведінки в минулому.

Рік Тигра

Якщо ви народжені в рік Тигра, то квітень прийде до вас під символом "кришталева чаша". Це місяць кармічних відпрацювань, він ніколи не буває легким. Навіть позитивні події можуть набувати відтінку певного смутку і навіть фатальності. Усе, що відбуватиметься - від вас не залежить. Вам залишиться тільки покірно йти тією дорогою, якою вас направить доля.

У сфері здоров'я на вас чекає постійне відчуття занепаду сил і безвиході. Не варто сприймати це як ознаку поганого здоров'я і шукати в себе симптоми страшних хвороб. Кармічний місяць завжди висмоктує з людини дуже багато життєвої енергії. Поліпшити самопочуття ви можете за рахунок здорового способу життя: регулярний сон, помірне харчування, контроль емоцій. Також у квітні вам варто звернути увагу на здоров'я тих органів, які працюють за принципом чаші. Це жовчний і сечовий міхури, а також серце.

У сфері фінансів вам потрібно бути дуже обережними. Адже перший прояв карми - це якраз покарання втратами та злиднями. І, повірте, краще сплатити борги грошима та матеріальними благами, ніж здоров'ям чи навіть життям. Вас можуть обдурити або обікрасти. Ви самі можете загубити кругленьку суму або геть забути куди її поклали у своєму ж будинку. Словом, за потреби будьте готові затягнути пасок тугіше, а ще краще приготуйте якусь суму на чорний день.

Карма може наздоганяти вас і через сферу сім'ї та кохання. При чому це не буде просто розрив або розлучення. Це буде щоденне розпилювання вашого мозку. Докори, вимоги, ультиматуми. Ваша друга половинка може моментально перетворитися на справжнього демона. Але, це не вина партнера. Просто для вас настав кармічний місяць...

Чим я можу вас втішити? Ну, по-перше, після відпрацювання карми завжди приходить період нових можливостей, удачі. А по-друге, пом'якшити кармічне покарання завжди можна благими справами. Тож, у квітні поспішайте творити добро!

Рік Кролика

Якщо ви народжені в рік Кота і Кролика, то квітень прийде до вас під символом "табун коней". Енергія місяця буде дуже динамічною! Вона буквально понесе вас уперед. Але, є в ній кілька підводних каменів. Перший - інстинктивність. Вас буде зносити первісними поривами, тому вмикайте мозок і обмірковуйте наслідки своїх дій. Другий негативний аспект місяця - стрибок на знос. Можливостей буде багато. Але, пам'ятайте, що всидіти на всіх стільцях неможливо.

У сфері здоров'я місяць принесе значні поліпшення. Мине нудьга і думати про болячки буде ніколи. Вам варто визнати, що іноді ви трошки іпохондрик. Людина, яка вигадує собі проблеми від нудьги. А якщо проблема, дійсно, є, то ви схильні роздувати її до вселенських масштабів. Ваше здоров'я не таке кволе, як здається. Багато хто, звісно, заперечуватиме це і зараз. Але, краще здаватися хворим, ніж ним бути насправді.

У сфері фінансів на вас чекає довгоочікуваний прорив! Ви досить довго і наполегливо напрацьовували авторитет у своїй професії. Ви старалися і вкладали ресурс у розвиток себе, дбали про свою репутацію. І ось тепер настав час пожинати плоди. Тільки нехай нові можливості не закрутять вам голову. Тринькати і шикувати рано! Частину заробленого знову ж таки потрібно вкласти у свій розвиток: замовити рекламу, пройти курси, попрацювати над своїм стилем. Або якось іще вкластися у зміцнення своїх позицій у тій ніші, яку ви займаєте.

У сфері сімейного життя і кохання буде спокійно і мирно. Ваше матеріальне становище тішитиме близьких, а кількість докорів і претензій значно знизиться. Що ж! Немає нічого поганого, щоб радувати рідних подарунками і забезпечувати їхні потреби. Тільки вашу увагу не замінять жодні презенти! Пам'ятайте це і не намагайтеся купити сімейний спокій і гармонію за гроші.

Рік Дракона

Якщо ви народжені в рік Дракона, то квітень до вас прийде під символом "далекі зірки". Ресурсів вам вистачить для всього життєво необхідного, але ось найзаповітніші бажання поки залишаться за горизонтом. Ваше завдання цього місяця не здавати позицій і не відмовлятися від своїх бажань. Енергія місяця вплине на вас так, що ви ніби будете в тіні. Але, це іноді навіть на краще. Поки на арені б'ються інші - ви тихо робитимете свої справи і вирішуватимете свої проблеми. Поки ви в тіні оточуючим буде складно розгледіти, як саме ви досягли своєї мети.

У сфері здоров'я місяць буде досить буденним. Іноді може боліти голова, підніматися або падати тиск. Частіше на вас буде накочувати лінь від браку яскравих подій. Не дозволяйте собі лежати на дивані цілими днями. Від пасивності ви й справді можете захворіти. Краще зробити над собою зусилля і почати ворушитися: прогулянки, комплекс простих вправ, і у вас значно додасться сил та енергії.

У сфері фінансів доведеться економити і відкладати на чорний день. Енергія місяця така, що він може дійсно настати. Вам варто пошукати кілька невеликих фрілансів або підробітків, щоб покрити всі свої рахунки у квітні. Можливі непередбачені витрати на всілякі ремонтні роботи. Знову ж таки по дрібницях, але в підсумку сума може накопичитися чимала. Тож дбайливо ставтеся до речей, щоб не робити зайвих витрат.

У сфері стосунків вам не доведеться нічого доводити або вирішувати. Все може проіснувати по накатаній. Але, це не означає, що проблем у вашому союзі немає. Ви мовчите про свою тугу, а ваш партнер - про свою. У квітні у вас буде можливість або все прояснити і вивести стосунки на новий рівень, або їх припинити. Цього місяця все залежатиме від вашого бажання щось змінити.

Рік Змії

Якщо ви народжені в рік Змії, то квітень прийде до вас під символом "оазис у пустелі". Цей час дається вам, щоб перевести дух, набратися сил і відновити ресурс. Ви як мандрівник, який має перетнути пустелю. Ви не можете залишитися в оазисі назавжди. Енергія місяця буде доволі щедрою і дасть у надлишку все, що ви розтратили раніше. Але, поспішайте наповнювати фляги водою. Якщо ви проведете квітень у неробстві й ліні, у майбутньому на вас чекає депресія, погіршення здоров'я і фінансового становища.

У сфері здоров'я квітень живитиме вас енергією. Наповнюватиме вас силою та ентузіазмом. Найімовірніше, вам захочеться активності. Гуляйте, пробуйте різні види спорту, пройдіть курс оздоровчого масажу. Ваша активність зараз - це запорука міцного імунітету до кінця весни.

У сфері фінансів у квітні у вас буде і стабільність, і навіть певний прорив. Будуть і пропозиції, і можливість їх прийняти. До покупок потрібно ставитися з розумом, але затягувати пояс тугіше поки що не доведеться. Тому купіть усе те, чого потребуєте. А ось для великих інвестицій цей місяць не підходить. Ви будете занадто розслаблені, щоб прорахувати всі ризики наперед.

У сфері стосунків буде спекотно. Ваш партнер захоче багато уваги до своєї персони. Загостриться почуття власності, спалахне вогонь ревнощів. Квітень може привнести у ваше особисте життя справжні шекспірівські пристрасті. Дозвольте яскравим подіям і переживанням захопити вас, але лише на час. І, звісно, знайте рамки, щоб ваші ігри не закінчилися як в Отелло і Дездемони.

Рік Коня

Якщо ви народжені в рік Коня, то цей квітень прийде до вас під символом "магічний жезл". Але, не варто думати, що все буде у вашому житті відбуватися як за помахом чарівної палички. Без ваших дій і без вашої праці. Магічний жезл працює тільки тоді, коли перебуває в руках Майстра. Сам по собі - він мало на що здатний. Особливість місяця в тому, що вам відкрито все! Вам потрібно знати, чого ви хочете і не кидатися від одного до іншого і назад. Беріть те, що хотіли, коли не було такого вибору. Решта - непотрібна метушня.

У сфері здоров'я настає сприятливий період, щоб підвищити імунітет, зміцнити нерви, позбутися шкідливих звичок і надмірностей. Тут ви повинні працювати на випередження. Хвороба неодмінно захоче до вас підступитися з приходом спеки. А ви вже у всеозброєнні. Утім, слабким місцем вашого організму у квітні може стати кісткова система, хребет, суглоби. Бережіться травм і фізичних перевантажень. Якщо плануєте зайнятися спортом, то робіть це поступово.

У сфері фінансів у квітні все залежатиме від вас. Скільки заробите - стільки й отримаєте. Ви можете розпоряджатися фінансами, як хочете. Хочете робити покупки - робіть. Хочете вкладати у свій розвиток - вкладайте. Тільки робіть це виходячи з необхідності, а не з примх. У квітні до вас може надійти прохання про допомогу від друзів і близьких. Суми, які у вас попросять, будуть досить значними. І тут ви маєте дотримуватися законів магії грошей: на благодійність ви можете витрачати не більше 10 відсотків від того, що заробили. Не накопичили! А саме заробили за місяць.

У сфері кохання і стосунків можуть бути сюрпризи. Це може бути і зустріч, і розставання. Що потрібно від вас? Довіритися долі і сприймати все як цінний життєвий досвід. Приймайте з вдячністю і з вдячністю відпускайте. Але, квітень однозначно не найкращий період, щоб йти у відлюдництво. У будь-якому разі будьте на виду, спілкуйтеся з протилежною статтю - в цьому немає нічого поганого і для того, хто самотній, і для того, хто в парі.

Рік Кози

Якщо ви народжені в рік Кози, то квітень прийде до вас під символом "вітряк". Його енергія буде з одного боку динамічною. А з іншого боку, може виявитися порожньою і суєтною. Тому, важливо заздалегідь визначити, що саме ви хочете зробити і яких результатів досягти. Поставте перед собою 3-4 важливі завдання і не відхиляйтеся від обраного курсу, що б не сталося.

У сфері здоров'я квітень буде для вас не дуже спокійним. Можуть загостритися хронічні захворювання. Також потрібно стежити за станом своєї дихальної системи. У зоні ризику також і травні органи. У квітні віддайте перевагу здоровим продуктам і проведіть хоча б кілька днів у місці з чистим повітрям: у лісі, на дачі або в горах. Не дуже добре підходить цей місяць для операцій або якихось нових методів лікування. Експерименти і дорогі процедури можуть виявитися безрезультатними.

У сфері фінансів буде багато розмов, обговорень, суперечок. Вам будуть щось пропонувати. Інші будуть відмовляти. По суті, все це порожня балаканина. Не вірте тим, хто обіцяє золоті гори. І тим, хто пророкує повний провал. Енергія місяця така, що далі розмов більшість справ і проєктів не піде. Покладайтеся на своє основне джерело доходів і поки не плануйте жодних звільнень. Тихо можете шукати собі нове місце, переглядати вакансії, розсилати резюме.

У сфері стосунків і кохання особливих потрясінь і змін не передбачається. Союз існуватиме на основі побуту. На цій же основі відбуватимуться і конфлікти. Ваше завдання - остаточно не загрузнути в рутині. Тут є місце спонтанності! Але, чи наважитеся ви її проявити? Наприклад, запропонувати партнеру кинути все і втекти на тиждень подалі від усіх обов'язків і справ. Якщо зважитеся - з цього вийде яскрава пригода...

Рік Мавпи

Квітень прийде до людей, народжених у рік Мавпи, під символом "фонтан достатку". Енергія місяця вируватиме і підхоплюватиме вас то на один потік, то на інший. Не варто думати, що фонтан достатку - це тільки хороші події. Сам достаток передбачає, що в наявності є все! Негативне, зокрема. Важливо встигати хапатися за благе і вчасно відштовхувати від себе зле.

У сфері здоров'я потрібно звернути особливу увагу на свій водно-сольовий обмін. Можуть бути проблеми з набряками. Якщо у вас уже є захворювання, пов'язані з накопиченням рідини в суглобах, то вже в перших числах квітня потрібно вжити профілактичних заходів. Це сприятливий період для відпочинку біля водойми. Якщо ви або ваші діти не вмієте плавати, то у квітні зможете легко цього навчитися. Також слід звернути увагу на показники крові. Здайте аналіз і скоригуйте свій спосіб життя відповідно до його результатів.

У сфері фінансів настане період удачі. Гроші охоче йтимуть до ваших рук і осідатимуть у ваших кишенях. Але, так не буде завжди, тому ловіть момент! Зробіть у квітні максимум роботи! Візьміть на себе додаткові проєкти! Погоджуйтеся на фріланс або тимчасові підробітки! Усе дасться легко і піде на користь. А ось із шопінгом вам варто бути обережними. Є ризик увійти в раж і витратити всі гроші на покупки, половина з яких вам взагалі не потрібні.

У сфері стосунків квітень буде також рясним. Куди спрямувати енергію - вирішувати вам. Ви можете бурхливо з'ясовувати стосунки. Або ж витратити її на гармонізацію вашого союзу. Якщо ви досі без пари, то у квітні є ймовірність зустріти занадто активну, легку на підйом людину. Ця людина матиме рівень енергії набагато більший, ніж ваш. У квітні вам вдасться підлаштовуватися і зображати "два чоботи - пара", але скоро ви від цього втомитеся і почнете конфліктувати. Тому, або з першого дня знайомства дайте ясність про свій ритм життя. Або підвищуйте свій власний рівень енергії в ім'я збереження союзу.

Рік Півня

Ваш квітень пройде під символом "вогняна колісниця". З одного боку - це стрімкий розвиток і раптовий фарт. А з іншого - втрата контролю і руйнівна енергія вогняної стихії.

У сфері здоров'я ви можете використовувати особливість енергії місяця, щоб спопелити якусь проблему в буквальному розумінні цього слова. Наприклад, це можуть бути хірургічні або пластичні операції з використанням лазера. Також це час для ефективного жироспалювання та активного спорту. Також це може бути приймання якихось дуже активних медикаментів, трав'яних препаратів на основі рослин із вогняними властивостями: перець, зміїна отрута, продукти бджільництва. Квітень для вас - час радикальних заходів.

У сфері фінансів, навпаки, настає час ризиків і небезпек. Усе так стрімко летить і змінюється, що ви не встигаєте зорієнтуватися і подумати. Тут потрібно або покластися на інтуїцію і довіритися долі. Або залягти на дно і не робити жодних вкладень і покупок. Це вкрай несприятливий і навіть небезпечний період для придбання автомобіля. Не бажано у квітні починати вчитися водити. Невпевненим водіям взагалі варто походити пішки або скористатися послугами таксі. Аварія у квітні може призвести не тільки до втрати автомобіля, а й до втрати найціннішого...

У сфері стосунків і кохання у квітні вам варто проявити свої лідерські якості, повести партнера за собою, взяти ініціативу у свої руки. Ви можете дозволити собі бути яскравою і розкутою особистістю. Це також хороший період, щоб відстояти свою зону комфорту й особистий простір. Тож якщо друга половинка в чомусь вас обмежує, то настав час дати відсіч. Тільки знайте міру! На куражі можна і дров наламати, і спиляти сук, на якому сидиш. Для самотніх квітень - це період нових знайомств і зв'язків. Доля дасть вам варіанти, але не кидайтеся у вир з головою! Пам'ятаєте мудрість? Краще голодувати, ніж абищо їсти. І краще бути одним, ніж із ким попало.

Рік Собаки

Для вас, якщо ви народжені в рік Собаки, цей місяць пройде під символом "жаба в болоті". Звучить не дуже, правда? Але насправді це дуже сприятливий період. По-перше, болото - природне середовище жаби. Весь місяць ви будете, так би мовити, у своїй тарілці. Так! Жаба - ще не принцеса! А болото - саме собою на палац не перетворитися. Це час - задовольнятися тим, що є. Але ніхто не заборонить вам хотіти більшого.

У сфері здоров'я цей місяць не принесе особливих проблем. Хоча, вам варто берегти себе від вогкості та протягів, стежити за якістю води, яку п'єте, а також уникати палючих сонячних променів. У цей час добре займатися профілактикою тих захворювань, до яких ви схильні або схильні генетично. Можна сміливо їхати у відпустку, але при цьому обирати не надто спекотні країни. Квітень - однозначно не час глобальних змін і переїздів на інший кінець світу. Зміна клімату може завдати вам шкоди!

У сфері фінансів запанує яка-ніяка, але зона комфорту. Це час філософськи підходити до своїх можливостей і бажань. Якщо перших немає - то потрібно знайти мотивацію і прагнути більшого. Якщо немає других - варто щось зробити, щоб повернути смак до життя. Багато заробити швидше за все не вийде. Але, часто "жаба в болоті" робить сюрпризи у вигляді джек-поту в лотереї, або спадщини, або несподіваного подарунка. Пам'ятаєте, як жаба стала царівною? Завдяки щасливому випадку! І у квітні це може трапитися і з вами.

У сфері стосунків і кохання можуть бути неприємні повороти. Може спливти зрада або якийсь обман. Можливе, навіть раптове розлучення. Але, може трапитися і навпаки. Той, хто довго був самотній, може закохатися з першого погляду. Утім, найчастіше саме сферу кохання в цей період нічого не стрясає і не порушує. Із чим прийшли у квітень, із тим і підете в травень. Варіантів усього лише два: або повна відсутність змін, або переворот із ніг на голову.

Рік Кабана

Для вас настає період повної заморозки всіх справ і процесів, якщо ви народжені в рік Кабана. Символ прийдешнього квітня для вас - замерзлий ставок. З одного боку - це величезний запас води та енергії. А з іншого - використовувати її за призначенням поки не вийде. Доведеться чекати відлиги. Цей час вам дано не для розслаблення і ліні. Навіть за відсутності видимої динаміки, розвиток може бути внутрішнім. Потрібно зробити акцент на духовному зростанні й виховувати в собі благородні якості.

Для сфери здоров'я це сприятливий період. І гострі, і хронічні болячки відступлять, але тільки на час. Не пропустіть період ремісії і подвійте зусилля, які ви докладаєте для відновлення здоров'я. Можна вирушити в подорож з метою оздоровлення. Але, не чекайте яскравих емоцій і пригод. Це буде більше схоже на відпочинок пенсіонера в санаторії.

У сфері фінансів, навпаки, настає не дуже плідний час. Джерела доходів можуть тимчасово заморозитися. Але, не варто спустошувати недоторканні запаси. Краще трохи затягнути пасок і пожити як аскет. Шкоди ніякої від цього не буде. Тільки плюс до вашої карми. Квітень - поганий час для нових проєктів та інвестицій. Бажано не давати в борг - вам можуть його не повернути взагалі або повернути не скоро. Це проб'є пролом у вашому бюджеті. Робіть тільки найнеобхідніші покупки. Не шикуйте. Не намагайтеся когось вразити своїми можливостями. Якщо у квітні ви підійдете з розумом до витрати грошей, то практично не помітите тієї заморозки, про яку я говорив раніше.

І звісно ж сфера стосунків і кохання. Тут усе буде мирно і полюбовно. Головне - не обмежувати волю партнера. Але, і не варто дозволяти кататися на своїй шиї. Це час прямоти і чесності. Гарний час для тих, хто хоче розірвати стосунки або розлучитися, поділити майно, встановити рамки опіки над дітьми. Оскільки це час певної заморозки, то всі ці процеси пройдуть відносно спокійно і без драматичних сцен.

Вас також можуть зацікавити новини: