Кому пощастить з грошима в серпні / tv.ua

Астрологи навзали три знаки Зодіаку, які вже найближчим часом можуть виграти в лотерею. Так-так, більшості з них може значно повезти.

Близнюки

Дивно, але це факт. Близнюки часто виграють в різних конкурсах і лотереях. Цікаво, що роблять вони це без особливо ентузіазму. Цілеспрямовано вони ніколи не купують лотерейні квитки. Якщо хтось їм його подарує, то заради інтересу вони можуть взяти участь у розіграші. І таки так, удача їм в цьому питанні завжди супроводжує. Так буде і в серпні.

Овен

А ось Овни завдяки своєму аналітичному складу розуму, підходять до будь-яких лотерей з розрахунком. Вони кожен свій крок обмірковують до дрібниць, тому удача з більшою ймовірністю може посміхнутися саме їм, ніж іншим знакам Зодіаку. Крім того, астрологи рекомендують вам не боятися і швидше купити кілька лотерейних квитків. Ви можете знатно озолотитися.

Відео дня

Стрілець

Вогняні Стрільці просто обожнюють авантюри і будь-якого роду конкурси. Їх природний ентузіазм дозволяє їм вигравати завжди і скрізь. До слова, в лотереях вам може і не пощастить цього разу, але ось в конкурсах - точно. Прийміть участь у різних розіграшах, і перемога гарантовано буде за вами!

Нагадаємо, раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, які дуже скоро закохаються.

Вас також можуть зацікавити новини: