этот материал доступен на русском

Відомий астролог назвав знаки Зодіаку, на яких у липні чекає справжній прорив

08:44, 08 липня 2020
Астрологія
24070 0
Телець повинен вибрати найперспективніший і значущий проект / mlady.org

Один з таких проривних моментів випадає на середину літа, і Павло Глоба вкаже на знаки Зодіаку, яким пощастить, пише slovofraza.

Телець

Читайте такожАстролог назвала знаки Зодіаку, чиє життя в липні кардинально змінитьсяГороскоп радить Тельцю стиснути всю волю в кулак і використовувати другий місяць літа для активного просування вперед. Всесвіт вам посміхнеться і надасть парочку шикарних можливостей на роботі, якими треба скористатися. Але головний секрет успіху полягає в правильній розстановці пріоритетів. Не намагайтеся вхопитися за всі проекти і переробити роботу за весь офіс. Телець повинен вибрати найперспективніший і значущий проект. Саме робота над ним принесе вам проривний момент і шанс вибратися на абсолютно новий рівень. Ви досить розумні, щоб зробити правильний вибір і довести справу до переможного кінця.

Терези

Знаку зодіаку Терези в липні астрологічний прогноз рекомендує взяти контроль над своїм життям і отримати заслужені успіхи. Фортуна на вашому боці, але потрібно очистити простір для нових можливостей. Тому слід завершити всі розпочаті раніше проекти і закрити турбують вас питання. Лише після цього доля почне підкидати нові перспективні проекти і вдалі можливості. Терезам необхідно прислухатися до внутрішнього голосу, який допоможе обрати вірний шлях і в короткі терміни прийти до мети. Це проривний для вас період, тому зможете перестрибнути відразу через кілька пунктів і набагато швидше досягти бажаного.

Читайте такожГороскоп на 8 липня: що чекає сьогодні на Овнів, Дів, Стрільців та інші знаки ЗодіакуКозеріг

Для Козерога липень здатний стати проривним місяцем, який перекриє всі невдачі і провали за попередній період. Астрологічний прогноз робить представника зодіакального максимально зосередженим і наполегливим. По суті, поліпшуються всі ваші сильні сторони, що перетворює вас у ще більшого кар'єриста. Не дивно, що вам судилося досягти колосальних успіхів в такий маленький проміжок часу. Використовуйте середину літа для того, щоб закрити всі розпочаті раніше проекти. Вони моментально почнуть приносити додатковий дохід. Доля також вкаже на допущені в минулому помилки, які знак зодіаку Козеріг встигне виправити. Після цього у вас ще залишаться сили і час для фінального ривка. Потрібно буде всього лише вчасно виявити ініціативу й виступити з ідеєю. Це і принесе вам нову посаду і прихильність з боку начальника.

Риби

Головна проблема Риб полягає в їх схильності плисти за течією, а не проти нього. З одного боку, доля часто проявляє до вас прихильність, видаючи бажане на блюдечку. А з іншого, у представника зодіакального не виробляється інстинкту бійця, що заважає вам максимально розкрити потенціал і досягти найвищого успіху (звикаєте задовольнятися середнім рівнем). Липень дозволить знаку зодіаку Риби виправити ситуацію. Уважно стежте за ситуацією на роботі, тому що виникне шикарна можливість взяти участь у цікавому проекті. Гороскоп закликає вас проявити ініціативу і висунути власну кандидатуру, адже успішна реалізація цієї задумки стане проривним моментом у вашій кар'єрі.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter