Як зміниться життя після повні / pixabay.com

Астролог Влад Росс розповів, як повня 12 серпня змінить життя всіх знаків Зодіаку. За його словами, в цей день відбудеться певна переоцінка цінностей.

Про це повідомляє Главред.

"Повня у Водолії натякає на те, що в найближчі два тижні варто задуматися про зміни в житті, про те, від чого слід позбутися, як стати вільніше і відчувати більший комфорт. Ця повня сприятиме звільненню мозку від нав'язливих тяжких думок, які забирають багато психічної енергії", - сказав Влад Росс.

Також він додав, що в цей період багато хто може зважитися на розірвання шлюбу, якщо стосунки з партнером давно охололи. При цьому він закликав не робити ніяких операцій та інших хірургічних втручань два тижні після повні.

"Ця повня може принести втрати, але, тим не менш, вона зміцнить віру і допоможе зрозуміти справжні цінності – не нав'язані вам кимось, а особисті. У серпні буде важливо шукати компроміс між особистими бажаннями і вимогами колективу. До такого компромісу буде прийти не так просто, можливо, має бути активна боротьба, бунтарство, революція", - додав експерт.

Нагадаємо, два знаки Зодіаку незабаром можуть стати жертвами обману.

Вас також можуть зацікавити новини: