Астролог розповіла, яким буде початок лютого / 1zoom

Астролог Валентина Віттрок у своєму прогнозі на лютий 2023 розповіла, що місяць почнеться складно. Перші числа будуть напруженими, можуть бути конфлікти, різкі бажання змінити своє життя, спроби вирватися із зони комфорту. Ось що ще Віттрок розповіла у своєму Facebook-блозі:

"Перші тижні лютого водолійське світило в напруженому аспекті до Урану в Тельці може означати рвучкі бажання свободи у всьому. До того ж Венера в Рибах не дружить з Марсом в Близнюках, і такий стан планет може провокувати сварки на рівному місці, бажання щось змінити як в особистому житті, так і в суспільному".

Астролог зазначила, що в лютому можуть бурхливо і несподівано проявлятися емоції - емоційні гойдалки буду спостерігатися у всіх знаків Зодіаку.

Відео дня

"Першого лютого місяць продовжує активізувати Марс в Близнюках і всім мутабельним знакам на замітку: стежте за тим що і кому говорите. Вже другого лютого, переходячи в Рак, місяць починає формувати до Риб'ячої Венери підтримуючий трин, згладжувати гострі кути стосунків, піклуватися про сім'ю і бути дуже вразливою", - додала Віттрок. 

Вона радить в перші дні лютого не здійснювати важливих угод. Також слід дуже уважно думати про те, що ви хочете сказати іншій людині - не варто кидатися необдуманими колючими фразами, інакше потім доведеться вибачатися, і не факт, що вас пробачать. 

Нагадаємо, складено гроскоп Таро на лютий 2023 від Анжели Перл.

Вас також можуть зацікавити новини: