Вірні чоловіки за знаком Зодіаку / mynet.com

Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку серед чоловіків, які ніколи не зраджують своїм другим половинкам. Вони по своїй натурі дуже віддані і вірні люди. Йдеться про Тельців, Дів, Козерогів і Риб.

Телець

Тельці завжди дуже віддано ставляться до свого вибору. Якщо вони вибирають собі другу половинку, то це вже назавжди. Вони подарують коханій людині стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Якщо ж так трапиться, що їм доведеться розлучитися з партнером, вони дуже важко будуть це переживати. І ще довгий час не будуть заводити нові стосунки, намагаючись забути минуле.

Діва

Діви досить перебірливі при виборі партнера. Але, якщо вони вже створили сім'ю, то хочуть зберегти її на довгі роки. Звичайно, у Дів не найсолодший характер, але в їхній вірності ви можете бути впевнені. Вони ні за що не зрадять кохану людину. Більш того, це не ті люди, які піддаються спокусам.

Відео дня

Козоріг

У стосунках у Козерогів вірність стоїть на першому місці. Вони і самі розуміють, що іноді стають причиною розладу у стосунках, але це зовсім не означає, що вони будуть зраджувати. Таке ставлення на свою адресу вони також терпіти не будуть. Якщо Козеріг дізнається про зраду, то відразу ж піде. Повернути його буде неможливо.

Риби

Риби дуже швидко прив'язуються до людей. Тому вони живуть тільки по одному графіку "дім-робота-дім". Якщо вони зустрічають людину, з якою їм добре, то вже нікуди від неї не подінуться. Вони весь свій час будуть проводити з другою половинкою, насолоджуватися спільним життям, подорожувати. Риби дуже цінують домашній затишок.

Нагадаємо, раніше астролог розповів, як Венера в Терезах вплине на різні знаки Зодіаку.

Вас також можуть зацікавити новини: