Астролог назвала переломний момент у війні / фото t.me/pavlokyrylenko_donoda

Астролог Ксенія Базиленко заявила, що серпень буде переломним моментом у війні з Росією. За її словами, українцям потрібно зібрати всю свою волю в кулак і витримати такий нелегкий час.

Про це повідомляє УНН.

"Особливо сильний астрологічний показник, який призведе до цієї ситуації, – поєднання Марса, Урана і Північного вузла. Це рідкісне з'єднання. Воно діє так само, як і затемнення. Марс - це дії і вчинки, Північний Вузол – це мета нашого розвитку, Уран – планета великих раптових змін, адже він реформатор. Це поєднання несе в собі як великі можливості, так і великі руйнування для всього світу, особливо в політичному і економічному напрямках. Ці складні зміни необхідні для еволюції і подальшого розвитку", – говорить астролог.

Відео дня

Вона додала, що для України серпень принесе спалах бойових дій, почастішання ракетних обстрілів, підвищення цін. Особливо це буде відчутно в першій половині серпня.

"Кожному з нас слід вибрати правильну стратегію поведінки. Наші імпульсивність, спалахи гніву, агресія зараз будуть дуже небезпечні і можуть призвести до тяжких особистих наслідків", - додала експерт.

Нагадаємо, раніше екстрасенс визначила долю найбільш "смертельних" міст України.

Вас також можуть зацікавити новини: