День працівника сільського господарства / depositphotos.com

Сільське господарство - важлива галузь, яка безпосередньо впливає на економічну ситуацію в країні. Україна - держава, багата ресурсами і людьми, саме тому День працівника сільського господарства в Україні заснували в 1993 році за указом чинного президента Леоніда Кравчука.

День працівників сільського господарства 2022 - історія свята

Щорічно подія відзначається в третю неділя листопада. Цього року свято випадає на 20 листопада. Торжество було створено, щоб підтримати і трудівників галузі і оцінити їх внесок в економіку країни.

Відзначають його всі ті, хто має будь-яке відношення до сільського господарства і промисловості: співробітники підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водногосподарських і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Відео дня

У цей день компанії влаштовують ярмарки, семінари та конференції, на яких обмінюються досвідом або представляють свої досягнення. Також великі підприємства нагороджують кращих працівників за неоціненний внесок у розвиток галузі.

День працівника сільського господарства та переробної промисловості 2022 - привітання та листівки

День працівників сільського господарства в Україні / листівки УНІАН

Вітаю з Днем працівників сільського господарства України та бажаю працювати на славу, старанно трудитися та натомість отримувати щедрі врожаї. Здоров'я та бравих сил, геніальних ідей та вдалих посівів, сприятливих умов для результативної діяльності та чудового настрою для прекрасного життя!

Як привітати з Днем працівників сільського господарства / листівки УНІАН

Якщо хтось скаже, що сільське господарство нічого не означає - він просто не розуміє, звідки береться їжа на його столі. Одна з найдавніших та найважливіших сфер людської зайнятості на території України, вона важлива сьогодні та буде важлива завтра. Вітаємо всіх, хто має відношення до сільського господарства з їхнім професійним святом, Днем працівників сільського господарства України.

Найкращі привітання зі святом / листівки УНІАН

У День працівників сільського господарства України ми вітаємо всіх, хто працює на землі. Вашу працю цінують і в кожній родині, і на рівні цілої держави. Завдяки Вашій роботі розвивається економіка нашої країни. У професійне свято хочеться побажати ситого життя та гарного врожаю, щастя в сім'ї та успіхів у роботі.

Привітання працівникам галузі сільського господарства / листівки УНІАН

Вітаємо із професійним святом усіх, хто має відношення до сільського господарства України. Багатство одних країн у нафті та газі, а інших - у зерні, молоці та м'ясі. Ви - творці багатства, нехай удача посміхається вам завжди і в усьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі.

Вас также могут заинтересовать новости: